F-14 Tomcat 1/72 restauracija

Previous topic - Next topic

UrbanKnight

Ova maketa je radjena negde pocetkom 90-tih. Pre dve godine sam poceo da ljusim boju s nje, isprecila se vojska, nemanje dekala... Napokon je zavrsena. Predpostavlja se sa je ESCI  ;). Sema bojenja je eskadrila Black Aces  VF-41 USS Theodore Roosevelt, Jul 1994. I tako... Videcu i sutra po danu da ugrabim neku fotku pre nego vratim aparat.



Ako nekog zanima proizvodni proces... http://maketarskikutak.com/index.php/topic,4359.msg42888.html#msg42888

Kerber

Lep "macor"

Uzivaj u maketi, kao sto verovatno svi uzivamo, dok gledamo ove fotke.
Da je malo svetlije, videlo bi se vise detalja oko izduva i raketa i celokupnog podvesnog tereta.

Super !

Hawkeye

Dobro uradjena restauracija  :D !

'Уживај младићу за младости своје!'

Dada

Steta samo sto su mu nogice bas toliko rahiticne...

cherny

Dobro izgleda, ali je stajni trap totalni uzas. Rezervoari se vuku po zemlji. Sredi to, ne bi trebalo da bude problem. Evo fotka kako to treba da stoji:

GBU-10

Lepo odradjeno,samo delim misljenje sa ostalima u vezi trapa
i pokusaj nesto uraditi po tom pitanju jer steta je da ako si
se vec tolko namucio da Tomkata ostavis krivih nogu.
Za bilo kojeg lovca bi ti progledao kroz prste ali za macora nemogu.
Inace sve ostalo je OK.Poz

komoras

super je ispalo
sredi samo stajni trap i to je to  ;)
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

dragan_mig31

super izgleda,jedino malo stajni trap mi je cudan...

UrbanKnight

#8
Znaci vidi se  :)  i mene je kopkalo to sa stajnim trapom. Jednostavno je prekratak i malo se izvitoperio. Evo slike po danu, i popravio sam to sto nije valjalo...

Namestio sam pito cev, ako ste primetili nema je na slikama

I naravno sanacija ne moze da prodje bez kolateralne stete, a na slici je manji deo...

Dada

Mnogo je bolje! :) A to za prstic... Ma samo ogrebotina :) Dok ne pretrcis tim nozicem preko citavog dlana, nisi nista uradio :P :)

Kerber

E, sad je bas "do dzedaja" ! :D

Ajmo sledeci....

GBU-10

Tooo Zmaju!!!Sad Tomcatu nema premca,ali samo dok nestignu ova moja dva :P
salim se,sad ti macor izgleda bez premca i samo tako nastavi,nadam se da ces
uskoro zapoceti rad na nekom neodpakovanom tomcatu na kojem se neces tolko namuciti.Poz

UrbanKnight

Quote from: papa_bear on 11-03-2009, 18:27:13Dok ne pretrcis tim nozicem preko citavog dlana, nisi nista uradio :P :)
:P

Hvala, hvala.... I meni se svidja kako je ispao ;D ... kad i ako budem radio sledeceg tomketa, mora bice sundowners ili Iranac... 

Zoki969

Dobro je da sam sacekao da popravis stajni trap, pa da mogu da pohvalim Tomcata ...
Dobar rad, bravo !!!

Boki

Iako nisam neki ljubitelj Tomcata (a ni Top Gan-a :-[ ) sviđa mi se kako si odradio ovu maketu. Super je.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.