Revell Mig 21 f-13

Previous topic - Next topic

Milan18111

S obzirom na svoje (ne)znanje sastavio sam je bez vecih problema.Jedinu zamerku imam na nos aviona,
uvodnik vazduha je izliven sa prstenom trupa pa kada se doda na trup deluje nezgrapno ali sam to gitom sredio i
urezao nove panele.Bojenje...nije mi se svidela ni jedne iz sastavnice,pa sam uradio ovako
rizikujuci vase kritike.Uz maketu nema raketa,pa su pozajmljene sa F-5 i doradjene da lice na K 13.
Sve ostalo je u samogradnji ukljucujuci i stajanku koju sam nacrtao.
Ostarivanje sam uradio drvenom olovkom.Izlakirano je Model Master akril mat lakom









Nemsy_29

Au svaka cast  :super
Mnogo dobar avion  ;D

lord sir giga

Neznam za druge, ali se meni svidja.
Svaka cast za podlogu, koju si sam nacrtao(lepa zamisao stajanke).

Hawkeye

Kapa dole majstore,interesantna sema farbanja!

'Уживај младићу за младости своје!'

Bojan Ue

Mnogo lep Migonja, lepo si ga uradio, dobra samogradnja i stajanka lepo izgleda :super

Kerber

leeepo !

mozda previse prljancije odozdo, nekako mi nerealno deluju one sare prlajvstine na napadnoj ivici krila i na podvesnom rezervoaru...

A za shemu farbanja - nemam reci. Opako izgleda, mnogo ratobornije nego u "silver" shemi.

Dada

Fino sasvim... Ni maketarstvo ti nije strano pored crtanja. Shkolski primer sastavljanja migonje :D Mozda jedino ako bih nesto zamerio to su ostecenja srebrnom, malo bi ih trebalo drugacije grupisati, drugo je prljanje po podtrupnom rezevoaru. Trebalo bi da tecnost koja eventualno iscuri iz tanka, prati strujanje vazduha, nesto kao sto si uradio ispod motora.

Sneni

Jako dobro, šema farbanja mi se posebno sviđa :cheers
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

UrbanKnight

Fino, vidim napravio si i SINU za raketu,  posto trenutno zavrsavam istu maketu i znam da je nema.  :)

Milan18111

#9
Hvala na savetima momci.Nadam se da ce sledece biti bolje,
posto sam nabavio MF i PF varijante od Akademija u 48-ici.
   Uz maketu su dosle sine zajedno izlivene sa necim sto samo lici na rakete,
Ja sam sine pazljivo odsekao a rakete"pozajmio" sa F-5.

GBU-10

Jako lepo odradjeno,narocito je zanimljiva sema farbanja
koja mu daje pristojan i nesvakidasnji izgled.

PELE

Pozz

Ovo jako lepo izgleda, bravo! :super Samo malo mozda jaci chiping, ali dobro....

Kamuflaza je veoma zanimljiva, podloga takodje.

Sta je sledece? ;D

sezan

Super kamuflaza i uopste dosta si se potrudio!Inovacije ,samogradnja i ideja za kamuflazu ! :super Svaka cast!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

dragan_mig31

super je mig.kamuflaza je prva liga.odakele ti kamuflaza,jel what if ili si je negde video?jesi ovo cetkom farbao ili AB?

Milan18111

Kamuflaza je What if,ali sa dekalima koji su dosli uz maketu.Boje su revell 17,89+15 i 17 za kamuflazu,
odozdo je 49.Ove tamnije prelaze iz zelane u oker sam uradio braon bojicom.