F7F Tigercat 1/48 Italeri

Previous topic - Next topic

Bartsimpson

Evo i F7F Tigercat 1/48 Italeri...OVO JE DOPUNA SLIKA POSTO SU PRETHODNE BILE MALO MUTNE I NEJASNE :mjetal


Hawkeye

Zanimljivo avionce i odlicno si ga uradio  :pilot !

'Уживај младићу за младости своје!'

Dada

Vidim vise dekali nisu problem :)
Fino izgleda ovo cudo... Ne znam nista o tacnosti dekala i tih sitnica...
Mali savet... Nemoj da koristis ciste boje (tipa crna, bela, itd.) jer ni u prirodi nigde neces moci da nadjes ciste tonove. Npr. mozda bi jos bolje izgledalo da si radio sa jaaako tamo sivom, pa tonirao pojedine panele, posto nisu sve plehihe iste boje, a ni od istog lima. Plus ovo je mrcina u 1/48 pa dozvoljava igranje.
Nastavljaj, sve si bolji :)

Kerber

Iha... ;)
Doobar tigric, mozes li samo malo jasije fotke da mu uradis?
Kad kliknem na ove male, otvore se poprilicno mutne slichke...ne daju detalj, a cini mi se da je vrlo dobar. Ipak je '48.
Ajd' ako te ne mrzi, uslikaj ga ponovo. Steta da se ne vidi dobro.
Pozz !

Profa

Videvši palčiće pomislih kako je dobro neujednačena površina... A onda sam video još jednu potvrdu da mobilni nije jednako foto-aparat... :-\
Daj bolje slike pa da komentarišemo k'o ljudi ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

Bartsimpson

#5
Kao sto rekoh gore stigla je nova popuna slika,posto su stare bile nejasne...
Posto sada mozemo da komentarisemo kao ljudi  ocekujem vase komentare. :cheers

matilda

koliko je crn, toliko je i lepo odradjena maketa. majstor ga napravio :mjetal svaka cast

Kerber

#7
jos su ti fotke "mekane", ali, mnogo bolje no prva serija.
Lepo odradjeno...Dopalo mi se kako je ispala ova "tonrana crna" preko velike povrsine aviona, kao da su paneli posebno radjeni. A  mrdnuo ti je ovaj crveni prsten oko nosa, pa se na sastavima vidi da se nisu polutke dobro poklopile, ali to je do proizvodjaca..mozda se moglo bolje uklopiti, ali, sad, jedino da ga ispravis cetkicom i bojom...
I oni uvodnicu u korenu krila bi malo mogli da se naglase i posebno ofarbaju, kod Tigra se lepo i jasno vide...
Sve u svemu, vrlo lep rad, a kako se ovi avioni retko vidjaju, to dodaje jednu stepenicu vise.
Samo napred !

djnik

Crni bartsimpsone! :) Veoma lepo izgelda. Kako se ukalapa maketa?

Bartsimpson

Quote from: djnik on 03-05-2009, 22:58:42
Crni bartsimpsone! :) Veoma lepo izgelda. Kako se ukalapa maketa?
Odlicna je :super

Boki


Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.