SOKO G-4 SUPERGLAEB 1:72 YUMO

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

supergaleb je gotov.finishirao sam ga sa semigloss lak i mogu da kazem da sam jako zadovoljan.dekale su legle bez ikakav problem...










Sandman

lepo izgleda Draganche... mozda bih mu samo maaalkice uminuo josh sjaj... mozda koja kap mat laka u taj semigloss, no ako si ti zadovoljan onda nema dileme ;)

shto se tiche boja, zelena bi po meni trebalo da bude neshto izmedju one na Orlu i ove na G-4, a siva maaalkcie tamnija... plava.. hm.. ne znam.. malko drugachija.. no obzirom da si sve to mixovao vishe boja.. ok...

svidja mi se wash kako je ispao... nekako drugachije deluje ovaj tvoj rad nego ostali.. ne znam zashto.. ali wash mu bash daje neki pravi efekat...

crno-crvene shtrafte na pito cevi su dekal ili si maskirao i farbao?

sezan

"Ala si ga opravio,svaka ti cast"!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Gusha

Jao cu te upucam.Mora ti donesem taj PRU blue, ovo je previse plavo i svetlo. :headbang
Ostalo je kao da je sisao sa remonta, k'o nov! Pedanterija na nivou... :bravo

dragan_mig31

crvene lente na pitocevu su rucno farbani bez maskiranja :) ma bolje izgleda u zivo nego ovako na slike.evo kao za sporedbu zasto sam ovako osvetlio sivu


medico

dobar rad dragance !
ipak par zamerki stoji ...jos jedan sloj polumat laka  a i ova plava za donje povrsine cini mi se previse svetla ,moguce je da su neki od aviona nakon remonta dobili bas svetloplave donje povrsine a ne kao stare G4 poprilicno drugaciju PRU blue , ova fotka koju si koristio za referencu ima malo promeren kolorit tako da boje nekako chudno izgledaju.
probaj na vertikalcu da dodas IFF antenice lako se doradjuje a prilicno povecava autenticnost !

gasha

Slika je definitivno losa. Udri mu jos jedan sloj mat laka i ugasnuce sjaj. Donja neka sada ostane kakva jeste, Ukupno gledajuci vrlo pedantno i lepo, kao i uvek.

djnik

Bravo Dragane. Kao i uvek super maketa jedino je ta siva svetljija nego sto treba ali ok.

Dada

Pedantno odradjeno. Kao sto rece Djnik, mozda je siva malko svetla, ali ok za tu razmeru.
Sada cekamo tu 25icu :)

Boki

Slažem se sa Srkijem, Draganče. Nekako mi ovaj rad deluje drugačije od ostalih (u pozitivnom smislu, naravno ;) ).
Odličan je. :bravo

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

djos & filip

Lepa meketa, nema sta!
i po meni ovo za sjaj stoji, mislim da bi bio "verniji" kad bi mu ubio malo sjaj.
Ali i ovakav je   :bravo :bravo :bravo :bravo

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

pekar

Ubi mu sjaj u ocima mnogo bre sija!!!!!!! :doh :doh :doh
IL-76

drakii

mnogoto lepoto, shalim se stvarno je lepo, samo napred bez zbrchka na chekori, pozdrav