Prvenac!

Previous topic - Next topic

Ser Gilles

Heller SPITFIRE MK XVI 1:72 gift pack

Rađen iz kutije sa sve bojama koje su bile u paketu... 5-6 slojeva boje, probane skoro sve tehnike pročitane na forumu,leteo, padao, počet bez sastavnice (HVALA lord sir giga na pomoći), par delova viška...

Sve u svemu posle 10-tak i više godina pauze, ovoga puta bez tempera, par veoma zabavnih i opuštajućih sati.

Sledeća će biti bolja. Obećavam!













Hawkeye

Posle tolike pauze moj bi opet video OHO HO HO lepak  :hahaha .!

'Уживај младићу за младости своје!'

PELE

Prvenac je odlican!

Samo napred!



Pozzz ;)

UrbanKnight

U covece... :D
I ja se tako vratih posle pauze od 10-tak godina, isto sa spitom...  eto ima nekih godinu dana od tad.
Samo napred.

drakii

drrrzi se nedaj se ,samo napred, biche bolje , neki sau pravili pauzu od 25 godina, pa se virus vratio, biche bolje sledechi put, pozdrav   :pilot

airbamby

Bravo Zile svaka cast.
Odlicno je ovo za povratak u maketarenje...
:pilot
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Shakal

Ma,super je...
Trebao si da vidis moj povratak u maketarenje! :headbang

Ser Gilles

Fala svima na komentarima... :) :) :)

djos & filip

Kako su i meni govorili kad sam se pre godinu dana pojavio na forumu ......najbitnije je da si ti uzivao u pravljenju makete a vala i da te cini zadovoljnim kad je pogledas gotovu.
Naravno da ima gresaka, ali to se vrlo brzo otklanja radom.
Generalno lepo izgleda i sto pre udri po drugoj maketi.

Veliki pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

matilda

nemoj da se sekiras, nemas za sta?! pa meni je moja prva maketa i najdraza,isto je spit u pitanju. polako samo i napred
:mjetal

Kerber

He, moj omiljeni Spit....
I ja sam ga nekad davno radio...Bog mu dusi.... 0:)
Inace, kupio ga ponovo pre koju godinu i ceka red...
Odlican pocetak.
Polako i sve ce doci na svoje mesto, samo treba vremena i volje...

komoras

ovo je odlicno za prvenca!
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

GBU-10

Za prvenca sve najbolje :super

aca

Pa dobro nam doleteo posle 10 godina nazad i to sa spitom :super

drakii

Tera me neki vrag da izjavim da se Heller-ove make mogu da vrlo lako rade ponovo, pa ponovo, ne zameri, mislim iste, malo AT ulja, malo tvrde krpe , i josh malo vremena i bude bolje   :headbang, ali niko osim pokojnog Matchboxa nije radio tu verziju Spita, ali je i on vrlo goluzdrav i propust kod njega jespoj rila i trupa ka izlaznim ivicama, nema ona ulegnucha koje je dao Heller, a Hellerovakrila imaju neku malo unazadjenu elipsu, da ih pomeshas, veliki posao a nije vredan truda, ali Solomona mi, kupish Hasegawa mk 9 i spare box ili ti delovi kabine Hellerovog i eto mk 16, superica, shto sam bre pametan   :hahaha, ali ima i problem ekonomichnosti, sve u svemu, dobar ti ovaj Spit, nego da doblesavim ovo moje pisanije, ukratko nisu sve makete za takmichenje, a shta je sa merakom, ja sam pristalica maketarstva, a povremeno i totalne virtuoznosti, nismo ni svi isti, ukratko ne gubi volju, samo napred   :pilot