Spitfire Mk.I 1/48 Tamiya

Previous topic - Next topic

medico

konacno  islikan ...jedan broj  maketara je imao prilike da ga vidi na takmicenjima , lepo je i proputovao  :D ( Solun, Moson pa NoviSad )
razvonji put mozete videti na : http://maketarskikutak.com/index.php/topic,5147.0.html
Generalno sam prlicno zadovoljan kako je sve na kraju ispalo, isprobao sam par novih (riveter)i unapredio stare (wash panela , preshading,  dekali u kucnoj radinosti i maske ) tehnike, upotrebio sam deo starog duardovog ecovanog seta, a od dorada sam kormila visine isekao i stavo u donji polozaj a trimere na njima sam napravio u samogradnji























GBU-10

Prelepa maketa,vrhunska. :super
Na kupu sam imao prilike i uzivo da vidim ovaj model
i mogu kratko reci-nisam skidao pogled sa istog.Svaka cast.

Dada


Kerber

Svaki komentar je suvisan.
Bravo do'ture !

Odaj malo tajnu ove prozacnosti farbica i onaj zavrsni sloj laka...Nit je matt nit je sjaj...nesto uljasto, a dopada mi se vrlo. Mislim da je to zavrsno, sustina...To i Lekic radi, al' eto, tebe prvo da pitam. :D

sezan

Sta da kazem?Majstorski nema sta!Sve si mu "radnje" radio!Sto kazu braca camugice "respect"!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

djnik

Prelep Spit. Svaka cast na trudu!

Bojan Ue

Majstor ostaje majstor, ovo je savrsenstvo :god

matilda

e ovaj je najbolji sto sam skoro vido, svaka ti dala majstore

0viking0

Jako dobar... Mk.1... Majka svih Spitfirea

Sandman

nemam shta da dodam, vec sam ga video u fazi izrade, na par takmichenja, i mogu samo da kazem - KAPA DOLE doco!!

uz sve razne tehnike koje koristish i experimentishesh na svojim maketama, mora se priznati da si uz Duleta Lekica jedan od nashih najboljih maketara novije generacije! ;)

chekamo neki sledeci rad da nas iznenadish  :mjetal

gasha

Slike su ti odlicne, a za rad komentar je suvisan.  :o

Hawkeye


'Уживај младићу за младости своје!'

dusko

Sta ja mucenik i pocetnik da kazem :god :godnadam se da cu imati ovakvu koncentraciju i talenat za 50 godina.Pozdrav Dusko.

Zoki969

Toliko je dobro da je svaki komentar suvisan !!!
Vrhunski rad, nema sta.
Bravo i svaka cast  :super

drakii

A bre narode maketarski, is avijona se vidi da ima neoprostivu greshku, chudi me da vechina maketara to nije primetila, osnovna stvar pa pogreshna, buuuuu, razmera bre, nije 1:72, a Tamiya,     :jok, pozdrav    :naughty