SU-25 UB 1:72 KP

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

gotov je konacno.evo neke slike a bice jos za neki dan kad odem do aerodroma da ga slikam zajedno sa vistinski u 1:1








Miljan

Super je UB jer i na jednosedu ev.broj dekal ili si ga bojio???Inache dobijam zelju da i ja uradim jednog makedonskog kad ih gledam ovako...  :bravo

Gusha

Bravo Dragance, sad si ih sve zaokruzio.Dobro je ispalo ovo prosveljavanje...


Dada

Jos jedan ultra speed projekat gotov... Izvukao si se sa onim zackoljicama :)
Veoma lepo, pogotovo kada su oba u tandemu... Malo fotoshopa i mozes uraditi da izgleda kao stajanka pre par godina dok su jos leteli :D

sezan

Sve pohvale!Mnogo su lepi!Vidim kod Milana ima ova nova verzija i uzecu ga ako me neko ne preduhitri!Koliko ti jos fali da imas sve?Jel ih bese 5 bilo u sastavu vase RV ,ili se varam?
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Kerber

Doobar !

Jos nekoliko komada i cela "eskadra".

Kod Gushe juce gledah Zvezdin Su-25 i mogu reci da mi se dopada kako izgleda...mnogo manje posla ce biti no kod KP, te ti tu marku preporucujem za dalji rad.
Jes da mu je kokpit sirotinjski, al' nista sto se ne da uraditi kako treba.

Nemsy_29

Odlican posao, bravo  ;D

dragan_mig31

ma imam jos jedan zvezdin u kutije i trazim da kupim jos jedan da bi ih napravio sva 4 komada...sledeci bice naoruzan do zuba kao sto je prikazano na ovu sliku



PELE

Uh, super, super!  :)

Svidja mi se!



Pozz

Boki

Auh, majstore, al' si ga sredio.. Svaka ti čast. :super
Izbledele boje izgledaju odlično. :bravo

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Bojan Ue

Prelepo stvarno, lepo su se boje stopile deluju odlicno! :bravo

dragan_mig31

danas sam bio na aerodromu







Dada

E sada boje na malcu dolaze do izrazaja. Super odradjeno. Samo je malo steta sto je dekal broja tako taman. Sada malo odmori pa lagano onaj f84. :)