Mig 21 bis 1/72

Previous topic - Next topic

sha

Hvala na svim savetima, za ono zadnje shpricanje sam zakasnio vec sam bio izlepio dekale hvala u svakom slucaju.
Evo kako izgleda zavrsen. Polska Mig.







Pravi

Dada

Mig... :) Lepo samo pravi avion je ofarban u Light Ghost Gray, ne aluminijum :S
Sledeci ce biti jos bolji :)

Bojan Ue

Lepo, lepo, svidja mi se  :super

djos & filip

Uz sve sto je receno, ostaje osnovna konstatacija, lepo uradjena maketa.
Verujem da ti predstavlja zadovoljstvo kad ga pogledas na polici  :super

A sad sledeci  :naughty

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

matilda

mlazna cevura je mama svih aviona. evo sam bas juce i ja dojtijo jednog da radim. lepo si ti to uradio,nema sta. samo polivaj :mjetal

PELE

Super je ispao na kraju!

Uskoro se ja pridruzujem sa jednim irackim MiG-om 21Bis, a posle ide egipatski PFM..... :)



Pozz

UrbanKnight

Finacko.... :) s tim sto bi rakete trebale na vrhu da imaju glavu za IR vodjenje,i izduv, tj motor na kraju... ove manje su AA-8 Aphid ( R-60 Molonya) a vece AA-2 Atoll. Sto ce reci "chapni" crno na vrhovima i na krajevima raketa...

drakii

Polusavet, nije kritika, ofarbao si ga monosrebrnastom (bez senchenja polja) nije kasno da se odradi ni kada su stavljene oznake, ali to je vech neki posao preko posla, malo ti redla shetala   :naughty,  ali mi se chini i da je ceo bio obojen......, ma dobra ti je maketa, da se'em josh malo , kud bre bash Poljske oznake   :mjetal, ma  :super

Hawkeye

Lep migonja,a i retko se vidja sa poljskim oznakama,bravo!

'Уживај младићу за младости своје!'

djnik

Lepo uradjena maketa! A sad cekamo sledecu, naravno sa svim detaljima koje si naucio za vreme i nakon pravljenja ovog Mig-a :)