peti tornado 45+39

Previous topic - Next topic

Miljan

Zavrshih i ovoj cudilo,ostalo josda po zelji zaprljam stajni trap mada to nesto i ne radim u sustini...U stvarnosti ,skoro ce  i ovaj na remont i postace siv kao i ostali...mornaricka shema polako odumire mada fenomenalno izgleda na ovom avionu...
Na kraju je slika sa svim mdelima u 1/144 koje sam uradio do sad...cekam jos fenomenalnih Revelovih minijatura pa da nastavim u toj razmeri...









Sandman

odlichno mu chuchi ova shema farbanja... koja je inache i jedna od zahtevnijih zbog vishe boja koje se koriste + pomichna krila na kojima treba ofarbati delove koji su ispod onog dela gde se uvlache u trup....

zanimljiva ti je flota 144ki ;) poshto imash vec 5 nemachkih Tornada, predlazem ti da nabavish par F-104 jednoseda i dvoseda da kompletirash njihovo RV  ;) :D Starfajteri mi se chine kao jako dobre makete, a vec smo i videli par komada na forumu....

Kerber

Kolko vidim zarazeni nisu retki na MK....ja sa FW i Messerima, neko sa Spitovima, neko je 'Migovac", a nas Miljan - Tornado boy ! :pilot

Cela eskadrila na koricu sveske A4...hehehe,
Dobro je da si ga zavrsio. Lepo mu cucnula shema.

divvac

lepo,lepo...ali stvarno LEPO!!!  ;D :D
ja jedva cekam da se docepam nekih 144ki... :)
moja Prva turska

Hawkeye

Grupna fotka je najbolja  :super !

'Уживај младићу за младости своје!'

Bojan Ue

Odlicna ti je eskadrila ovih malisana! Bravo majstore  :bravo :god

oddball

Супер си га урадио! Да ниси написао да је 1/144 мислио бих да је сликан 1/72 са лошијом резолуцијом  :super
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

matilda

nema sta,nacinio si koliko ono bese.. 5 komadwa? svaka ti cast.ja imam nekog kfira i nekakav f 16, nikako da se nakanem

Miljan

hvala momcovi,ma bice ih jos samo malo da odmorim :P
@matilda
kfir u 144???

Sandman


Miljan

Nisam znao da ga Dragon radi,znao sam za SH-60 i F-18E koji deluju kao lepi modelcici.Voleo bih i TrumPETROVOG  :P F-22 u 1/144 da uradim ali ga kod nas nema...

Milan18111

Ako ovako nastavis u dogledno vreme imaces ceo squadron Tornada.
Odlicni su,ali ovaj poslednji najopasnije izgleda.
Svaka cast.

divvac


[/quote]

Dragon ;) 2u1!  :super

http://www.modelingmadness.com/scotts/mod/previews/dragon/4608.htm

moram ulovim ovo jednom prilikom :)
[/quote]
super stvar! ako naidjes na ovo javi mi OBAVEZNO!!! plizzzz  :super :super :super
moja Prva turska

Zoki969

Ovaj je najlepsi ...
Moje iskrene pohvale za ovaj, kao i za ostale radove ...
Bravo !!!