Spitfire Mk.I Airfix 1/72

Previous topic - Next topic

Otto Skorzeny

Evo još jednog projekta gotovog!  ;) Ali ovoga puta za mene.  ;)
Airfixova maketa, uklapanje bez većih problema, gitovanje uglavnom po spojevima, dekali loši i providni, paneli u pozitivu,
sve u svemu koliko para toliko muzike.  :think
U svakom slučaju poslužila je za vežbu! Možda sam na par mesta preterao sa čipovanjem, ali sad, jbg, gotova je.   :think

Sličice pa raspalite sa kritikama. Da bude bolje sledeći put!  :super


Uzgred, oznake su 234th RAF Sqn, baziran RAF Middle Wallop 1940. godine, bitka za Britaniju

Veliki pozdrav svima!!!  :pilot

drakii

Dugo je to bila najbolja maketa Spita, iako u pozitivu, i za sadashnje kriterijume je vrlo solidna uz malo vishe rada, a dali znate da je to trechi Airfixov pokushaj da izbace Spita mk I, nego ima li neshto od najave njihovog novog Spita mk 9, satari je bio megabula, a da se vratim na temu , vrlo lepo, vrlo lepo, pozdrav   :pilot

airbamby

Fino izgleda uradjen,nije to losa maketica,fina je za vezbu a uz malo truda izgleda odlicno.
Bravo nadam se da cemo uskoro videti jos neki tvoj avion gotov  :pilot

Quote from: drakii on 03-07-2009, 19:03:18
ima li neshto od najave njihovog novog Spita mk 9,

Evo drakii
http://www.airfix.com/latest-news/newsletters/2009/6/17/airfix-june-2009-newsletter/
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Bojan Ue

Meni se bas dopada, lepo si ga uradio!  :super

matilda

dobar,solidan, malo si preterao sa chipovanjem,ali to si i sam rekao. Eny way, cestitke, lepa maketa

drakii

Narode, stvarno je lepa maketa, prosto slatkasta, ne mora da kolekcija uvek bude Tamyanstvena, a njihov nk I je....., bash, hvala Airbamby za informaciju, poznato mi je sa neta, ali sam video da ga vech nude u prodaji, kao odmah, a nisam ga ni video ni ideo, pozdrav, :bravo

oddball

Odličan je Spitić, još je Erfiks i to u 72jci... Jedino malo kanopi deluje malo mutno ali ništa što bi pokvarilo dobar utisak.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!