mig 31bm Condor- 1/72

Previous topic - Next topic

sezan

Posle dosta muke i kita i smirgle i kita i smirgle...Nekako uz boziju pomoc,opravih ga!Ima gresaka ali potrudio sam se koliko sam mogao!To je to!Unapred hvala na kritikama!





"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Poseidon

Sasvim ok je ispao,sa obzirom da sam isti radio za ortaka i prilično se namučio oko uklapanja.

Sneni

Dobro si ga odradio :pilot a vidim da su na putu i G4 i MiG27 :cheers
Poredeći ove slike s Zvezdinom 31-com rekao bih da Zvezda ipak djeluje uvjerljivije i ima bolje detalje... iako je Kondor bolje predstavio noviju verziju aviona.
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

PELE

Ovo je odlicno odradjeno! Condor je nocna mora za sklapanje, ja se jos bakcem za MiG-om 25, zavrsicu ga za jedno tr...ovaj pet meseci, ;D

Jos jednom, bravo!!!!  :god :bravo


Pozz

matilda

dobar je mig,lepo si ga washovao. deluje mi kao da taj kondor ima kao eastern expres i icm onaj kanopi bez ikakvih izdignutih detalja pa moras da gledas u kristalnu kuglu kako to da izmolerises... zvezda je mama za 31 a vidim ni revell nije daleko ili je to pak ista maketa... sve u svemu,dobar ti je mig, nema sta. cestitam ti na prinovi :pilot

dusko

Odlicno samo mi rakete deluju nekako predimenzionisane ili gresim u svakom slucaju maketa izgleda sasvim pristojno :caooo

sezan

Hvala na kritikama!Znam da je moglo (i trebalo) bolje ,ali s obzirom da sam hteo da mu isprobam "letne karakteristike "u vise navrata,dobro da je zavrsio na polici!  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Bojan Ue

Dobar je, svidja mi se, lepo si ga uradio! Lepo si mu istakao panele.  :super

dragan_mig31

dobar mig :) mozda mi je boja malo tamnija nego sto bi trebalo da bude ali to je licno moje mislljenje :)

Bartsimpson

Pozdrav Sezan...Kao i uvek standardno dobar rad,svidja mi se :super