Super galeb G4 -Yumo 1/72

Previous topic - Next topic

sezan

Zavrsih ga!
Iako 005 trenutno vuce mete(koliko mi je poznato),ipak sam mu stavio lansere i pajlone(pilone)!Cak sam hteo i r 60 da mu stavim na krajeve krila jer je to podrazumevala sledeca modernizacija,ali ipak ne!Bilo bi mnogo!Ima gresaka na staklicima tj,podvukla mi se boja ispod maske malo i nisam uspeo da je skinem do kraja!Posto je ovo poklon mom caletu koji to nece da primeti(verujem),ipak sam zadovoljan!Udrite po kritikama!Pozdrav!







"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

dragan_mig31

super je maketa :) meni se bas svidja

lukic


BEZ OBZIRA NA LANSERE I PAJLONE TO JE DOBAR RAD :mjetal
SUPER JE :bravo

tenk

odlican rad!evo jos jednom 005 u niskom letu
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

Sandman

odlichan je - rekao bih da si utrefio boje kako treba, a pogotovo mi se svidja prelaz boja na kamuflazi - taman polublag kako i treba!  :super :cheers

dragan_mig31

jedino ova donja plava mi je presvetla ali opsti utisak je bas dobra maketa :)

alaleksic

Bas je lepo videti nase avione,i ovako lepo uradjene...

Bojan Ue

Odlicno Sezan, bas je lep, svidja mi se!  :bravo Cale ce da se obraduje. :cheers  Nekako makete dobiju specificnu tezinu kad se rade kao pokloni, ulozi se dosta truda i ako onaj ko ih dobija to razume onda postaju dragocen poklon!  :god  :super

PELE

Odlican galeb!  :o Sta je sledece? ;D


Pozz

sezan

Hvala drugari! :violin
@Pele mig-27 Hasegava je gotov do nedelje,malo sam isforsirao posto u ponedeljak idem na more pa bi se tamo nervirao sto ih nisam dovrsio!Pozdrav! :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

drakii

Stvarno ti je vrlo lep Bashka Galeb ( Bashka, obashka-tur., odnosno nashki (Nishki)= super), uradi ga i za sebe i za nas, ako vech nisi, shto vishe zavrshenih maketa , pogotovo nashih, tim bolje, pozdrav   :bravo :super

PELE

@Sezan : MiG-27,odlicno! Ja uskoro pocinjem MiG-23S, bice prepravka u MF ili MLD...sirijski ili egipatski ce biti, videcemo... :naughty


Pozz

djnik

Odlican Galeb, sve sa novim oznakama :)