AMtech 1/48 P-40 L

Previous topic - Next topic

Zoki969

Evo i drugog Curtissa u nizu ... Prica je slicna kao i za prethoni P-40F ... Korigovani rezinski nos i dugi trup i jos kojekakvi dodaci... Evo rezultata ...






































gasha

Ovde garez vec mnogo bolje izgleda, ne odskace i ne bode oci u odnosu na ostatak makete. maketa odradjena za pehar :bravo

Warhawk

Odličan P-40  :super

Svidja mi se ova Azure blue...
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

oddball

Odličan su i jedan i drugi! Menije možda ovaj malo bolji ali samo zato što ima više detalja na sebi u obliku dekala i šema je šarenija. Ali, oba su 5+
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

djnik

Fantastican je i ovaj rad. Sve tvoje makete su tako pedantno i "cisto" odradjene. Svaka cast. Pravo uzivanje je gledati tvoje gotove radove.

sezan

Jako lep i pedantan rad! "Jako svidza"! :super
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

pekar

 :super  Гледам, гледам, гледам............. и још гледамммммммммммммммм !!!!!!!!!
IL-76

alaleksic

Covek ostaje i bez daha i bez reci,svaka cast!

airbamby

Majstorski uradjeno nema sta...
Bravo Zoki  :pilot
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Profa

E, više mi dosadilo da vičem "bravo, 'oćemo još, svaka čast"! :doh
'ajde jednom negde nešto zezni pa da se okomimo, a ne sve ovako femenomenalano :super
Bogu fala što sam Lala! :)

Poseidon

Zoki jede malu decu  :super ,kad zavirim u njegovu vitrinu,dobijem ponovo želju da radim moje makete.

medico

Quote from: Profa on 26-07-2009, 09:12:33
E, više mi dosadilo da vičem "bravo, 'oćemo još, svaka čast"! :doh
'ajde jednom negde nešto zezni pa da se okomimo, a ne sve ovako femenomenalano :super

bas tako postalo je dosadno  :uaaa  ajd' pogresi negde pa da te kritikujemo  ;D

Zoki969

Quote from: medico on 26-07-2009, 14:38:10
Quote from: Profa on 26-07-2009, 09:12:33
E, više mi dosadilo da vičem "bravo, 'oćemo još, svaka čast"! :doh
'ajde jednom negde nešto zezni pa da se okomimo, a ne sve ovako femenomenalano :super

bas tako postalo je dosadno  :uaaa  ajd' pogresi negde pa da te kritikujemo  ;D
Trudim se, al' ne ide ...
U svakom slucaju, hvala na pozitivnim komentarima ... :caooo

P.S. Nesto se ni ja nisam nagledao gresaka  na vasim maketama ...  :cheers

Kerber

Niz Warhawk-a....bas lepo. ;)
Ovaj mi je sareniji, i malko lepsi od jednobojnog, al' to ja volim vise kerefeka od boja na avionima, pa zato. I retko neko bas radi podverzije, obicno su tu B/C ili E i na kraju N model, ali, ovi kratki i produzeni uz njih daju celokupniju sliku o razvoju jednog aviona.
Inace, oba su u tvom maniru, odlicni radovi...voleo bih jednom uzivo da ih vidim...
Bravo majstore !

Zoki969

Quote from: Kerber on 28-07-2009, 17:27:47
Niz Warhawk-a....bas lepo. ;)
Ovaj mi je sareniji, i malko lepsi od jednobojnog, al' to ja volim vise kerefeka od boja na avionima, pa zato. I retko neko bas radi podverzije, obicno su tu B/C ili E i na kraju N model, ali, ovi kratki i produzeni uz njih daju celokupniju sliku o razvoju jednog aviona.
Inace, oba su u tvom maniru, odlicni radovi...voleo bih jednom uzivo da ih vidim...
Bravo majstore !
Hvala na komplimentima  ;)
Sto se tice gledanja uzivo, javi se kada budes u Bg pa cemo se dogovoriti ... Dobro drustvo je uvek dobrodoslo  :super :cheers