Rumunski Bf-109E Hasegawa 1/48

Previous topic - Next topic

djnik

Gotova je i "Nella". Hasegawina maketa je odlicna,jedina zamerka je na uklapanje zadnjeg dela kabine sa trupom ,trup je milimetar dva siri. Maketu sam odradio bez ikakvih dodataka. Farbana je Model Master enamelima i prelakirana mat lakom iste firme. Dekali su legli perfektno uz par kapi Mr. Mark Softnera. Trebam jos par detalja da dodam, ali za to ima vremena do sledeceg takmicenja. Zbog selidbe pauziram sa pravljenjem maketa oko dva meseca.


dragos

Jako lepo,po mom skromnom poznavanju materije.Leglo bi mu malo jace prljanje nosa na zutoj povrsini i iza izduva.Pozdrav!

medico


Warhawk

'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

airbamby

Jako zanimljiva sema.
Odlican rad i kao i obicno jako pedantan.
Bravo  :pilot
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

sezan

"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Zoki969

Djole, kao i uvek, na visini zadatka ...
Ja bih ga mozda malcice zaprljao, ali to je stvar ukusa, mada, kada malo bolje pogledam, bas je dobar ovakav kakav je  ;)
Posebno mi se svidja diskretan chiping ...
Znaci, EXTRA  :super
Bravo i svaka cast, Djole  :cheers

djnik

Hvala hvala! :) Ma prljam je on samo eto tu ispred vrata kada slikam na dnevnom svetlu ne vidi se nikada najbolje. Ko bolje pogleda videce tragove izduvnika kao i a je nos zaprljan, narocito oko mitraljeza. Potrebno je jos barem sat dva rada na ovoj maketi, ali to ce doci na red kao sto sam rekao tek pre tekme ili posle selidbe.

djos & filip

Dugo nismo svracali, i bas je lepo kad te doceka ovakva maketa. SJAJAN JE!

Bravo

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Kerber

Malo mi je precist, ali, odlican Messer !
Bravo Djordje !

Lud13


Hawkeye

Bravo za ideju i za rad na maketi,fantasticno!

'Уживај младићу за младости своје!'