МиГ-21Бис 17205 СР Југославија

Previous topic - Next topic

PELE

Pozzz...

Maketa Zvezda, 1/72, oznake Lift Here (set za MiG-21) sem zastava koje nisam imao pa sam napravio zastave od trakica koje sam imao...ma ne marim toliko za taj detalj! :D ;) Vec sam u starom topic-u pomenuo da je ovo priprema, experimentisanje i vezbanje pred MiG-21Bis JRV.  :pilot Posto je kompletna restauracija u pitanju, zadovoljan 99%.

Slike:



Ja proglasavam ovu restauraciju uspesnom, a vi kako hocete... ;D Udrite sa komentarima!

mutayu

Lep je! Dofarbaj srebrnom pito cevi i sacasti lanser i zelenom poklpoac antene na kraju vertikalca.

Nemsy_29

Perfektno  ;D ;D ;D ;D
Moj najomiljeniji



P.S. Lepo ti Stefan reko juce na MSN-u...Ti si rodjen u MiG-u-21  :hahaha :hahaha :hahaha :hahaha

Sandman

lepo lepo.. zahvaljujuci nijansiranju boje izgleda bash rabljeno ;)

jedino shto mi deluje malo logichnije da sredina panela bude svetlijom nijansom radjena, kako bi same linije panela usled tamnije nijanse imale efekat "preshadinga"... no svejedno, dobro izgleda.. wash je prva liga! ;)

drazen


pekar

Koliko se vidi nije loše ali mislim da bi bolje čučala sa SFRJ oznakama.
IL-76

Warhawk

Lepo je ovo ispalo, samo mi je malo čudna ta trobojka na repu. Zar ne bi trebalo da se sužava na gore?
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

dragan_mig31

super je :) necu da komentisem zastavu na repu.preshade je jako dobar :)

sezan

pridruzujem se pohvalama!Jel zavrsavas taj 23!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

PELE

Zastava na repu je ok, samo (hm, samo ;D) je sa koji mm pod ostrijim uglom nego sto treba (ne dodiruje onu liniju do kraja) . Inace dekali su tanki i guzvaju se nevidjeno tako da ukoliko najdem originalne zastave za 21 jednostavno prelepim preko... :)

@Sezan : Pa bice tamo u...Oktobru-Novembru.  ;D Moram da nabavim Tamiya traku i narucim jos neke stvarcice sa neta. Necu postavljati slike vise u radu, samo cu jednog zimskog pre podneva/popodneva da "banem" sa fotkama u "Zavrsenim maketama"!  ;D


Pozzz

Mikoyan29

Brawo majstore samo napred stvarno si ga extra uradio...trebao bi da probas da napravis ovaj novoofarbani mig 21 ili neki ovakav http://img147.imageshack.us/i/ppkf9.jpg/
!!!JOS JEDNOM SVAKA CAST!!!
MK "Oluj"

Suhoj


Miljan

Odlichno izgleda,verujem da svaki maketar mora makar jednu migushu 21 da poseduje.Heh mogli bi napraviti neki Mig-21 Fishbed meeting...

Nemsy_29

@mikoyan29:au kakav je onaj mig...treba to uraditi  :zvizduc

Tomcat

Super, svaka cast, ja se vec neko vreme nakanjujem za takav MiG. Jesi razmisljao mozda o ovakvom, indijskom

http://www.toremmodellismo.it/images/MIEI%20KIT/AEREI/FUJIMI/123_2341.JPG

Imao sam negde fotku pravog ali sad nemam pojma gde mi je.
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...