Heller 1/72 Alouette III JRV

Previous topic - Next topic

Warhawk

Ista priča kao sa Bf-108 - burazer kupio maketu, Extratech eceraje i Lift Here dekale i udavio me da mu ja sastavljam.
Sklapanje je išlo bez problema (osim staklarije iz pakla!!!  >:D)

Ovo mi je najbrža izrada dosad - samo 6 dana  :think



'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Sandman

lepo, vidim da onaj Extratech set dosta poboljshava sveopshti utisak zavrshene makete...

jedino shto ovde kvari inache dobru sliku je zutilo na filmu dekala sa brojevima :(

PELE

Lepo izgleda, svidjaju mi se detalji na motoru. :)


Pozz

dragan_mig31

stvarno prelepo.sad razmisljam i ja da kupim ovo :D

sezan

Uh sto dobaar! Super ,extra,odlicno,vrh!Mloogo mi se svidzauu!!! 5+ :violin
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

mrkva

DObar rad. :super Ako smijem pitati, gdje si kupio extratech dodatke za maketu?

Warhawk

@Sandman
To žutilo se uopšte nije videlo na papiru, ali slažem se, na beloj baš odskače

@mrkva
Kupio sam ih (tj burazer ih je kupio) na takmičenju u Beogradu 28. juna ove godine. Svake godine dolaze ljudi iz Extratecha, pa mu to dodje kao divna prilika da se pazari za manje pare  ;D
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

medico

za brzinski rad odlicno izgleda, stoji primedba za decale trebalo je da da orezes sav visak decal filma pa brojeve da lepis pojedinacno !
repni rotor je malo musav , sem toga lepa maketa !

pekar

Malko je musava kabina ali mani se toga pa se samim tim i ne nerviraj maketica je BONBONICA !!! :bravo
IL-76

Zoki969

Osim primedbi koje su dali Sandman i Medico (sa kojima se u potpunosti slazem), sve ostalo izgleda super.
Bravo, bas je dobar !!!