Highway to the danger zone- Revell F-14

Previous topic - Next topic

Tomcat

E, pa ajd' da i ja pokusam da postavim nesto. Rec je, kao sto se i vidi o F-14, svi su Reveell u 1/72, radjeni, pre nekoliko godina. U pitanju su VF-2 Bounty Hunters sa USS RANGER sredinom '80ih, VF-31 Tomcatters sa USS FORRESTAL iz istog perioda, VF-14 Tophatters sa USS JOHN F. KENNEDY u vreme po okoncanju PUSTINJSKE OLUJE i F-14B VF-103 Sluggers iz, mislim 1995, neposredno pre nego sto su SLUGGERS postali Jolly Rogers. Taj F-14B je u stvari Revellov D koji sam na brzinu ''preveo'' u B. Dekali su ESCI za VF-2, HASEGAWA za VF-14 i VF-31 i ITALERI za VF-103. Kao sto rekoh radjeni su poodavno
























Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

kljajajunior

Mac mac!!!zaista lepo odradjeni negde mi se cini da su paneli prenaglaseni mozda to na slikama tako izgleda...lepo izgledaju i detalji(kokpit stencili prljanje dela krila koji se uvlace...) :bravo

dragos

Lepo izgledaju sa ovim skupljenim krilima.Sad jos samo da uradis neki nosac aviona u istoj razmeri.  :super

Suhoj

Predivno!
Svaka cast!!! Ja vec dugo trazim taj revelov ali nikako da ga nadjem :(
F-14 je jedini americki avion koji mi se zaista svidja!!!

Tomcat

Ako mozes uzmi Hasegawin, ja ih imam...nekoliko  ;D i Revell je u odnosu na Hasegawu dosta slabiji
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

sezan

Odlixni su!Svidja mi se ostarivanje!Prilicno realisticno !Bravo!!!  :super
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Sneni

To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

PELE

Mnogo dobro izgledaju, svaka cast!  :mjetal

Tomcat

Mislim da ce sledeca dva biti VF-143 PUKIN' DOGS i VF-211 FIGHTING CHECKMATES.  ;D Najdraze jedinice tj VF-84 i VF-41 cu ipak cuvati za kraj, a ostale cu u medjuvremenu  ;D
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

GBU-10

Veoma zanimljivi i preljepi primerci mornaricke aviacije pa jos 4 komada,
svaka cast majstore sto si objedinio sve variante Tomcata i naravno
sve pohvale za ulozen trud. :god
Inace ti zelim reci da slike slikas u prirodnom okruzenju uz prirodno osvetlenje,
batali te papire i raznorazne foto komore sa tamo nekim lampama i neonkama,
zelenilo(cvecke), tople boje drveta(namestaj)I prirodno osvetlenje daju maketi
najbolji izgled za fotografisanje.
Za TOMCATE jos jednom :god :god :god :god

Tomcat

Hvala, ali nisam objedinio sve, fali D, ali on je isto tu negde skoro gotov... Malo preterujem, ali... jace je od mene
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

GBU-10

Ajd,ajd pozuri i sa tim D,jer zasluzuje da stane na policu sa ostatkom svoje flote,
inace Dobra je maketa Tomcata i od Italerija,ima tacnije dimenzije i bolje detalje,
jedino je problem u panelima koji su u pozitivu,ali uz dobru volju moze ispasti
bolje od bilo kog Revellovog Tomcata.Ja posedujem tri modela Tomcata,2 Revellova
i 1 Italerijev i mogu ti reci da mi je Italerijev drazi jer vise podseca na original nego li ova dva.

Tomcat

Mislim da nisi u pravu, pogledaj nos, Italerijev je ''patkast'', slican na F-111 a i jedan i drugi su nista za HASEGAWU, ali o HASEGAWI drugi put, kad bude gotov  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

pekar

Ovoliko mačaka na jednom mestu je lepo videti !!! :super
IL-76

SkyHook032

Na ovim slikama fale misevi!  :super
Stvarno vrhunski rad!
Ovo ce definitivno da me nadahne da i ja uradim jednog...(ili vise   :pilot ) Jos jednom svaka cast!