Sukhoi SU-34 Italeri 1/72

Previous topic - Next topic

sezan

U sastavnici su date dve seme od kojih mi se ni jedna nije posebno svidela pa sam uradio ovu sa fotografija, a vi ocenite kako je ispalo!Ja zadovoljan!Hvala na kritikama!Pozdrav!




"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Kerber

Hej, eksplozija lepih maketa danas !  :mjetal

Lepo ti i ovo cudo. Ne znam kak'e su mu kamuflazne boje stvarno, al' lepo odradjeno. Ima gadan izgled...ne bih voleo da mi se ovakav proseta nad glavom...Naoruzan je do "dzedaja" !

Sandman

zanimljiva shema... samo mu malo matiraj gume na tochkovima, mnogo se sjaje ;)

Hawkeye

UUUUU bas mocno izgleda,skidam kapu  :bravo  :super !

'Уживај младићу за младости своје!'

pekar

#4
Kao sto rece VRHOVNI VODJA  obrati sledeci put na gume da ne budu plirane. A mozda bi crn deo ispred kabine trebao da bude mat.
IL-76

dragan_mig31

auuu opako.svaka cast.kamuflaza je ludilo.reci koje si boje korsitio?ja bi mozda samo malo vise matirao maketu :) ostatak je ludnica

sezan

@Dragane svetlo zelena je revell 55 (80%)+301 bela 10 %+56 plava 10 % odprilike ,sledeca tamnija je sa vecim procentom 55 plave i na kraju 365 zelena!Boje sam odokativno mesao i uporedjivao sa fotografija ali je tu problematicno sto isti avion na razlicitim fotografijama ima razlicite nijanse ,sto zbog vremena,sto zbog aparata(blende) kako je " nastelovana" itd!Tako da sam nasao neku sredinu tj najrealniju(po meni nijansu)!
Hvala svima na kritikama!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Sneni

Brutalno avionče, odlično izgleda, još kad je ovako natovaren do zuba, to volim :cheers :pilot
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Bojan Ue

Sezan, ti izveo da prosetas celu eskadrilu danas ;D Opako izgleda ova masina!  :bravo

Dada

Veoma lepo odradjena makina, matiraj to sto treba pa da bude jos bolji. Jos kao klinac sam poceo ovu maketu, ali je pre neki dan zavrsila u muskulu :D Mozda i stigne na red u skorije vreme. Moj ce biti onaj 300 i nesto sav u nedefinisanim bojama :P :D

matilda

au lutko, ala je opasan. svaka ti cast. kapa dole... gume?!

djos & filip

Matiranje pa  :god.......a moze i  :god, matiranje pa  :god

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......