Jos jedan ... P-40E Aleutanski tigar (1/48 Hasegawa)

Previous topic - Next topic

Zoki969

Evo jos jednog Hasegawinog P-40 ... Ovaj put u pitanju je E varijanta. Sve napisano u vezi Hasegavinih Curtissa stoji .
Sledi par slicica:





































Toliko. Nastavak, kao i uvek, sledi ...


Bojan Ue

Jos jedan lepotan iz tvoje kolekcije! Sta reci sem da vise lici na pravi avion nego na maketu! Veoma verodostojno izgleda!  :bravo  :pilot

oddball

Pfffff  :pilot Ludacki dobro! Isti takav u 1/72 Akademijev ceka na red kod mene. Sa tim istim oznakama. Ali te starije serije Akademija su imale one ziljave dekale koji su prilicno debeli tako da cu se lepo pomuciti da ih slepim kako valja.
Tvoj "Ratni Soko" je zaista super, ako i prethodni. Lepa kolekcija!
I moj drugar koji redovno prati radove svih nas (iako nije otvorio nalog na kutku) kaze da su tvoji najbolji "Sokolovi" koje je on video, ostarivanje suptilno bas po njegovom ukusu.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

Warhawk

Quote from: oddball on 10-09-2009, 23:00:16
Isti takav u 1/72 Akademijev ceka na red kod mene. Sa tim istim oznakama.

I mene  ;D
Moj stoji spreman za farbanje, samo canopy da nabavim (originalni je izgubljen zahvaljujući talentu mog brata za ispuštanje delova i gaženje istih)...

Inače, ovaj u 1/48 je super odradjen, sad imam domaći zadatak :mjetal
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Profa

Imenjače, šta reći a ne preterati... fenomenalno kao i cela serija do sada :bravo :bravo :bravo
Na zalihi je 3x u 1/72 i tvoje sličice odoše u reference - da se ugledam na majstora i umanjim efekat na moju razmeru ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

PELE

Nije lose... ;D :D

Fenomenalno radis, nemam apsolutno nista vise da dodam!



Pozz

matilda

prelepo... nije sto je hasegawa, nego sto je odradjen kako valja i trebuje...  :god

djos & filip

Sjajna maketa, prelepa verzija i naravno izvrstan rad

:bravo

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Kerber

Oh jos jedan divni P-40...
Sad mi se bas radi moj akademac!
Bar imam referencu ! ;)

Bravo Zoki !

alaleksic

Ovo j eda se smrznes koliko je dobro ispao...
Svaka cast Zoki...

Dada

Opako Zoki, opako! Sam si kriv sto si nas navikao na ovakve makete iz tvoje radnje! :P :)

Lanmi

Sjajno, kao i svi prethodni. Jel' razmisljas da ih doneses na neko takmicenje?
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

Zoki969

Quote from: Lanmi on 04-10-2009, 18:06:01
Sjajno, kao i svi prethodni. Jel' razmisljas da ih doneses na neko takmicenje?
Hvala na komplimentima ...
A sto se takmicenja tice, da budem iskren, ne osecam potrebu i zelju da nosim makete naokolo. Radim ih za sebe i svoju dusu, dovoljan mi je komentar prijatelja koji pogledaju makete uzivo i to je otprilike to. Takmicarski element naprosto ne osecam.  Naravno da me uvek neko od drustva (skoro svi) nagovaraju da ponesem makar nesto na takmicenja, ali nikako da se otarasim straha da  usput ili na takmicenju nesto stradati (to mi se ranije desavalo, i to nikada mojom greskom  :headbang), a ja sam od onih koji uradjene makete diraju samo rukama u pamucnim rukavicama i to onda kada se  bas mora.
Ali, nikada se ne zna ... Mozda pre ili kasnije i donesem nesto ... No, o tom, potom.

pekar

Pa kolega ti polude od boje i plastike . Dobar rad :super
IL-76