Yumo G4 23730

Previous topic - Next topic

nebkv

Zavrsio sam i drugog Ladjevackog Tigrica,23730.Prvi je bio 23642.Maketa Yumo,dekali kombinacija orginalnih iz prve kutije Yumo G4,zatim Lift Here mig21 i after y2k


Miljan

nebkv resio da radi "Ladjevci u 1/72"
Fin rad,pedantan.Samo jos panele naglasi ako te ne mrzi...

Miljan

Mogao bi LH da nam olaksa pa da izbaci set sa novim oznakama za G-4 da se ne rpimo iz 3-4 izvora...

pekar

Samo da si naglasio cevi od lansera jer cevi nisu plave.A pogotovo unutar same cevi.
IL-76

nebkv

#5
Bice jos sminkanja do Spiner kupa ;).Potpuno sam zaboravio taj detalj kod lansera,hvala.Imam i cevi topa...Ako bi radili(LH)u nekoj buducnosti set za ove G4 trebali bi obratiti paznju da zuta boja glave tigra nije ista.Kod 730 je svetlija.Kod 642 vise vuce na oker.Ista prica kao na 730 je i na J22 122,154,155.Oni su amblem dobili u zadnjih par meseci,a 642,113,116 i ona dva-tri NJ22 jos pre par godina

Sneni

Super je, još naoružan ;D ;) :mjetal
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Bojan Ue

Lep i pedantan rad, dopada mi se! :super  :cheers

Hawkeye

Lepo uradjeno,slazem se sa Pekarom,zaprljaj malo te lansere raketa.

'Уживај младићу за младости своје!'

dragan_mig31

stvarno izgledaju super.samo da ih malo zaprljas sa neki lagani wash i bice jos bolje...

nebkv

Imam nameru odraditi neke osnovne panele,ne samo na ovoj letelici,imam jos nekoliko "sterilnih" u kolekciji :D.Ali ipak ne treba preterivati,jer ipak se deo nasih letelica odrzava solidno.Evo "munje" podvesene na G4 iz blizine,par tackica oljustene farbe i to je to.Vec na razmeri poput 72ke to su nevidljivi detalji