Spitfires of 352.sqnd 1/48

Previous topic - Next topic

Alex

Tamiya 1/48

Nisam se mogao odluciti izmedju kontinentalne i pustinjske sheme pa sam napravio obadvije













Evo zasto volim 1/48,sve u istom razmjeru,nicega previse ,nicega premalo




Warhawk

Uuuu, odlična su oba  :super
Perfektan weathering
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

sezan

"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Sneni

Auuu odlični su, i avioni i vozila, majstorski :bravo :bravo :bravo
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Nemsy_29


drazen

Fenomenalni radovi...svaka čast  :god :super

Hawkeye

A sto samo jedan kada mogu dva  :super  :bravo odlicno su uradjene sve makete na ovim slikama!

'Уживај младићу за младости своје!'

PELE

...sta reci... :o

Fenomenalni Spit-ovi!!!


Pozz

pekar

IL-76

matilda

odjedared-dvared!!! ala si ih opravio, svaka ti cast. oba su prva liga ali mi se licno vise svidja onaj kontinentalni. tako izraubovano izgleda, iznoseno, bas mu stoji. :bravo

Bojan Ue

Mnogo su lepi Spitovi, kakav dvojac, odlicno si im uradio ciping, kamuflaze su strava! A i prateca vozila su odlicna!  :super

djos & filip

Dvaput je Dvaput  ;D

Svaka cast, kao ljubitelj ove pticice, SKIDAM KAPU

:bravo :bravo :bravo :bravo :bravo

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Kerber

Makete su odradjene majstorski, tu nema sta da se doda.
Jedino me zbunjuje, jer se bas ne vidi dobro na fotkama, da li su ono cevi mitraljeza, uz topove, sto bi odgovaralo "E" verziji naoruzanja, kod oba aviona, ili su poklopci, a opet me zbunjuje to, jer bi oni trebali da imaju kupastu oblogu, preko otvora...I za ovaj kontinentalni - kakvi su mu auspusi? Ovde ih ima po 3...
Negde sam vidjao one "riblje repove" - po 6 izduvnika (ima i fotka, cini mi se negde), a neko ga radi i sa starim izduvnicima -po 3 sa strane...sta je tu tacno?

Nadam se da ne zbunjujem previse, cisto ovo pitam radi istorijske cinjenice, a i kao referencu za buduce radove ( jednog od ovih imam u planu).

cherny

Oba krila na maketama su definitivno B, sto ne odgovara, trebalo bi da budu C.

aca