Messerschmitt Bf-109E 1/72 x 3

Previous topic - Next topic

airbamby

U rasciscavanju maketa u steku dohvatih se Emila i resih da uradim dva kraljevska i jednog Japanskog,onako cisto za razbibrigu dok cekam da mi stigne Etch mate :love.

Hasegawa naravno ona stara kutija sa Emilom koji je kraci, uradjen je iz kutije bez dorada izuzev par sitnica na trapu i u kabini



Academy jako lepa maketa ali nazalost netacna,uradjen takodje bez dorada izuzev izduvnih cevi koje su korigovane...





I za kraj Japanski E-7 Hasegawina maketa za koju na zalost nisam imao oznake pa sam ih isprskao




i sva tri Emila



Pozdrav  :pilot
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

ubermagog

malo je čudan i uzan stajni trap na Hasegawi, ali su odlično ispali za "na brzaka"  :)

kako si okrenuo izduve na Akademiju?

airbamby

Nisam okrenuo izduve,isekao sam ih i unutra ubacio revell-ove sa Bf-109G (dobio sam uradjenu rashodovanu maketu) naravno morali su malo da se modifikuju i prilagode da koliko toliko lice na one koji su mi trebali...
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

lord sir giga

Zadnja slika je san snova, svaka cast za Tojo-a

Warhawk

Onaj Academy stvarno chudno izgleda, pogotovo nos i canopy  :P

Pored toga, svi su odlichno odradjeni  :super
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

sezan

Jako su lepi!Posebno svo troje together!Bravo!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

pekar

Neobicno  SVABA U JAPANSKIM OZNAKAMA. Lepo  :super
IL-76

djos & filip

MLOGO LEPO  ;D

Ovaj poslednji bi lepo legao i u CUFTA KAMPANJI .

Sva tri komada su sjajna, mada moram priznati (apsolutno stvar ukusa) ovi VKJ su po mom ukusu malko previse sjajni. Ponavljam ovo je samo stvar mog ukusa, a nikako ne utice na ocenu maketa, koje su stvarno prelepo odradjene. Japanac se ipak izdvaja, ako nista drugo a ono zbog toga sto se retko vidja Me109 u toj verziji.

Jos jednom  :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Goran A.

Malo ti bio jedan? Ovo ni Kerber nije radio!

Sandman

uh.. lep triling!

japanac mi je posebno interesantan!
nisam do sada ni obracao paznju na to da li su japanci imali na test koji primerak Emila...

posebno mi je za pohvalu shto si ipak prskao "cufte" umesto da koristish dekale - realnije mozda malo ispadne ovako... malo je chini mi se proshlo overspreja na rondeli na donjem delu levog krila, ali nije strashno - izgleda chak simpatichno! :)

grupna fotka je takodje simpa - mali omaz Mercedesovoj (Daimler-Benz) zvezdi, obzirom da se njihov motor nalazio u Emilu? :D

Profa

Bogu fala što sam Lala! :)

Kerber

Posle nekog vremena bez neta i par nemilih situacija u blizoj okolini (mojoj), najzad se ukljucih...
Ima sta i da se vidi.
E, umalo me sad slog nije strefio... ;)

Poloodeo si Bamby, nacisto, sto mi je za utehu (ja poloodeh za FW...)
Odlicna kolekcija "Emila". Ovi nasi se i vidjaju, al' Japonez...uf, odlican je. Negde sam u imao shemu, al' da je sad nadjem...

Kvalitetno odradjeni, nema sta, mozda mi samo vezivanje antene za nosac iza kabine izgleda malo prenabudzeno, bar meni.

Zoki969

Bas doooooooooooobro !!!
x 3
Bravo Darko !!!