1:72 ITALERI F-14A

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

ovih dana sam morao da zavrsim ovu maketu koju sam dobio da bi je zavrsio za kratko vreme ali sam zaboravio skroz i maketa je bila u ormaru oko 3-4 meseca.ovo je stara maketa ali na kraju izgleda lepo.nisam imao zivce da sve urezujem ali zato sam nadomestio sa pre i postshading efekte koje sam mozda malo vise naglasio ali sta je tu je...nadam se da va m se svidja

p.s. boje su odokativno miksane...







dusko

Odlicno jedino mi se cini da je boja mozda malko" presiva" tj mozda da je malo belja ali to je samo sugestija inace maketa je super.Koje boje si koristio enamel ili akril?

UrbanKnight

Odlicna je  :)

al' fali naoruzanje  :'(  eto to ... nadji malo vremena pa zakachi neku raketicu,a?

dragan_mig31

boje su revell i humbrol enamel.rakete necu da zakacujem jer nisam ih dobio.nisu bili u kutiju....

Tomcat

Uuuuuh fino, prelepo, pogotovo sto je u pitanju ITALERI F-14 koji smatram za najgori F-14 u 1/72.... Kapa dole :god Jedino, ako dozvoljvas kritiku, mislim da si pogresio boju sedista, ali to ne umanjuje opsti utisak...
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Hawkeye


'Уживај младићу за младости своје!'

dragan_mig31

Quote from: Tomcat on 08-10-2009, 20:03:39
Uuuuuh fino, prelepo, pogotovo sto je u pitanju ITALERI F-14 koji smatram za najgori F-14 u 1/72.... Kapa dole :god Jedino, ako dozvoljvas kritiku, mislim da si pogresio boju sedista, ali to ne umanjuje opsti utisak...


hvala puno :) naravno da moze kritika :) ali nisam ja radio kokpit.tako mi je covek dao maketu a mrzilo me da sve sredjujem od ponovo :)

Tomcat

Pa trebao sam znati da se tebi ne bi dogodio takav propust  :) Izvinjavam se i povlacim kritiku  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

GBU-10

Utisak je sasvim OK,jos kad je TOMCAT u pitanju
tu nema greske,kako god se uradi uvek dobro ispadne :super

djos & filip

Ovo je LEPOOOOO

naravno sa kandzama bi bila bolja maca.....ali sto se tice samog rada....nema zalbi  :cheers

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Iwtcha


PELE

Odlicno odradjeno Dragane!

Izduvi su  :super!


Pozz