F 4F- 1/72 Revell

Previous topic - Next topic

sezan

Poznata maketa!Hvala kolegi @Snenom na asistenciji i  @Hawkey na ustupljenim dekalima!Maketa je bila za uzivanje i preporucujem je toplo!Ima gresaka ali generalno sam zadovoljan!Malo vise sjaji zbog blica,ali uzivo ni upola ovoliko!Mislio sam da dodam jos malo matt laka ali necu ,svidja mi se ovakva!Hvala na kritikama!Pozdrav!






"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Nemsy_29


Sneni

Drago mi je da sam mogao da pomognem ;)
Vidim da si našao odgovarajuću boju za nos, to je ta :cheers jedino što mi upada u oči su predebelo ofarbani okviri na prednjem staklu kabine... ostalo je jako lijepo odrađeno :cheers :mjetal
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Hawkeye

Nema na cemu drugar,jos mi je sada i draze kada vidim kako izgleda ovaj lepotan  :bravo  :super !

'Уживај младићу за младости своје!'

Biba Struja

Super izgleda, svaka cast!  :bravo :super

GBU-10

Lepo si ga odradio,mislim da si i boje potrefio po originalu,
jedina zamerka tacnije nedostatak je sto rakete nisi izdekalisao
jer ovako izgledaju kao da su skolske a nikako bojeve i neraspoznaje
se koji je tip rakete u pitanju(AIM-9L,M?AIM-120A,B?),Mislim da bi ipak
trebao lakirati mat lakom,jer ako si ga vec originalno odradio netreba
ti biti mat lak problem,ali dobro to je stvar tvog ukusa.Poz.


PELE

Uf, super je!

Ajd sad Su-22... ;D


Pozz

Aranza

Vrlo lijep rad. Ako na dnevnom svijetlu ne blješti toliko, ne diraj ništa. Perfektno je!

sezan

"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Zoki969

Izgleda zaista dobro !
Bravo i svaka cast   ;)

oddball

На фоткама делује као да је слој фарбе мало дебљи и да је финиширано сјајним лаком, али такође знам колико слабије светло у комбинацији са блицем и фотоапаратом може да направи варљиву фотографију. Али мени се чини да си ти урадио јако добар посао. Полу-сјајни лак заиста може на слици да изгледа као да је нанет дебео слој сјајног лака, али мислим да на овом Фантому то није случај. Свакако јако леп рад, и допада ми се како си урадио прљање авиона.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!