Mig-15

Previous topic - Next topic

mig-29

evo jedan mig-15 sa poljskim oznakama...  ;) u pitanju je 1/48 trumpeter! sve ostalo je na vama..... :P







dragan_mig31

dobro zigleda samo je nekako previse cist...

Sandman

pedantno uradjena kamuflaza - samo, poshto je ovo 1/48, preporuchujem ti da celu maketu zashtitish gloss lakom/prontom, pa da uradish i wash kako bi istakao linije panela - time bi maketa josh vishe dobila na uverljivosti... nakon washa naprskash zavrshni sloj laka (matt ili semigloss - zavisno od toga kakav je finish na pravom avionu)...

josh jedna molba - podesi Photobucket da klik na thumbnail otvara samo tu sliku a ne ceo album - ubrzacesh otvaranje slika svima nama.. a samim tim i uzitak gledanja slika tvojih radova ;)

uputstvo za podeshavanje Photobucketa imash ovde:

http://maketarskikutak.com/index.php/topic,198.msg56876.html#msg56876

Aranza

Živili,

Maketa je izvrstan rad, bez ijedne zamjerke. Pravi primjer školskog rada po koracima. Međutim, iako nije moje područje, složio bih se sa kolegama da mu uradiš jedan lagani wet. Time bi dobio na dubini, volumenu i uvjerljivosti a s tim na takmičenju sigurno nosi medalju. :cheers

mig-29

ispravicu to... videcu jos za prljanje...... otom,potom!  ;D

GBU-10

Dobro odradjeno,jedino mozda malo da ga ozivis prljanjem panela :think

oddball

Ono nasta bih ti ja skrenuo paznju je farbanje i lepljenje dekala. Na deklaima se vidi blagi sivering jer si verovatno na mat povrsinu stavljao dekale, a sto se farbanja tice nacin je jako dobar medjutim (kao i svima) desilo ti se da ti je "pobegla" boja prilikom farbanja, konkretno plave kod kutija stajnog trapa i na spoju levog krila i trupa, kao i maskirna boja u predelu usisnika vazduha. To se da lako popraviti, ja to radim sa stapicima za usi i alkoholom sa blagim trljanjem. Ali sveukupan utisak - jako dobro, narocito motor.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

PELE

Pozz.

Jako lep MiG, kamuflaza mi se svidja!

Kolege su pre mene vec sve rekle, ali da dodam nesto. Poradi na gitovanju spojeva (u ovom slucaju, krila) jer imas neravnine, a to se primeti na 1/48. Ostatak je ok.

Nadam se da ovo shvatas kao savet, a ne kao kritiku. :)

mig-29

razumem!  ;D ispravljacu to na sledecim maketama.... 8)

Kerber

Odlican !
Sledeci ce biti jos bolji !
Samo napred !

Aleksandar

Lepo, bas lepo!  ;D  :super
MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!