F-5A Freedom fighter-1/72 Italeri

Previous topic - Next topic

sezan

Isti je kalup kao i Revellov ,tako da je i sve ostalo isto!Revell boje i semi-gloss lak!Jedino su dekali kanadski!

"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Profa

A to li je bilo ono juče što se takmičilo :)
Lep rad - sviđa mi se polusjajni finiš, ne sviđa mi se brljoka od prljanja stajnih trapova i tu-i-tamo poneka fleka koja ne spada... :-\
Bogu fala što sam Lala! :)

dragan_mig31

kao i dvosed i ovaj je super ?:) narocito mi se svidjaju oznake i kamuflazu.malo razbivaju monotoniju :)

PELE

Odlican je! Uzivo jos lepse izgleda, nemam apsolutno ni jednu zamerku!  :cheers


Pozz

Bartsimpson

Sta reci sto nije receno...odlican F-5,lepo uradjena panelizacija :super

Aranza

...nije moje područje ali je vrlo lijepo.

pekar

Lepo odrađeno samo je trebalo da bude semi glos (ako već jeste)malo mi više sija . 2- Kabina mi je musava u smislu sastavljanja sa trupom a i boja oko rama kabine mi ne deluje kako treba (malo mi deluje da je sloj farbe deblji).
IL-76

drakii

To je ESCI- jev alat, iliti kalup, sada je malo istroshen, ali josh uvek upotrebljiv, vidim uradjen, ne volim da analiziram rad, dok ga ne gledam uzivo, ali ipak bez namere da kvarim choveku volju, mi se chini da je vremeshnos malo neuverljiva, da ne kazem uradjena na brzinu, kao i ranije, iako sam pristalica potpune autentichnosti, maketa ne mora uvek da se postaruje, ne samo shto je maketa, vech ne moraju da se pokrivaju i greshkice, najcheshche kod kitovanja i bojenja, inache mi dopada, pozdrav