Mitsubishi A6M2 ZERO Saburo Sakai 1/48 Tamiya

Previous topic - Next topic

vlajko&marko

Pozdrav svima !!!
Posto sam nov na forumu resih da postavim neku sliku moih ranih radova . Otvoren sam za sve vrste kritika i sugestija . Maketu sam radio direktno iz kutije bez dodatnih delova .Farbanje cetkicom bez lakiranja


Aranza

Za rad sa kistom - vrhunski. Boja je odlično pogođena. Možda ne škodilo mrvu wett-a ali neobavezno.  :caooo

barbarossa

svaka ti dala za rad sa cetkicom. Samo izlakiraj ga

vlajko&marko

Hvala !!! nebih se usudio da posle 18 god nesto lakiram pogotovo ne cetkicom .Pousao sam lakiranje cetkicom i nisam uspeo uvek mi je otajao debeli sloj lak koji je vremenom zuteo i nije na nista licilo

dusko

Sasvim lepo izgleda ako su ovo rani radovi ko zna sta tek sledi.

sezan

Odlican !Promeni podlogu za fotografisanje,nesto jednobojno!Namesti fotobucket da nam ne otvaa ceo album!Pozdrav!
http://www.maketarskikutak.com/index.php/topic,5853.0.html
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Bartsimpson

Odlican rad...kad je izdrzao 18 godina bez laka,izdrzace jos 18... :bravo :bravo :bravo

airbamby

Jako lepo...Cetkarenje je odlicno bravo.
P.S. Nadam se da ces fotnuti i onog Arii-jevog Tony-ja u 1/48
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Kerber

Odlican Zero.

Ipak, probaj vecom mekom cetkom da mu naneses pronto, razredjen sa malo vode...Lepo se raznese, idi polako malu kolicinu, i onda se taman sakrije silvering oko nekih decala, ujednaci se ton makete, a kasnije, kad uzmes AB, udri mu polumat finish. Ja sam tako puno svojih starih maketa "vratio u zivot", a pronto i pored toga sto koristim AB, nanosim cetkom.

vlajko&marko

poslusao sam vase savete i opraosam maketu i presao sam je Prontom
i sad izgleda ovako







matilda

saburo je bio maher pilot, a ti si ovo maherski uradio. mozda ako me oko ne vara malo fit kabine i trupa???  :think

djos & filip

Bio je dobar i pre , sada je jos bolji.

Lepo mu je leglo podmladjivanje :)

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

LordNelson