Mitsubishi A6M5 ZERO 1/48 Tamiya

Previous topic - Next topic

vlajko&marko

Pozdrav svima
Evo jos jadnog mog Zero-a  pa sad ....








tenk

uf lepo avionce i fin rad,samo par zamerki ako se neljutis ;)jesi ti to lakirao,posto su ti dekali bas izrazeni(silvering)?i japanac je to brate izraubuj ga malo srebrnom po krilima i trupu,gde to ima smisla posto su njihovi avioni bili oljusteni kao banane!lepo si odradio izduve ali, obori malo na dole ka krilima garez bice uverljivije!i reci jer to cetkicom farbano?generalno lep japanac!
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

Kerber

Lepo.
Ajd' daj malo ostrije fotke, ako mozes, osim prve i zadnje, mutne su dosta, izgleda da je aparat fokusirao okolinu a ne  objekt rada.

Pozz !

vlajko&marko

Pozdrav
Naravno da se neljutim. Maketa nije lakirana posto sam je radio davno . imam nameru da ga malo ostarimali imam dilemu dali ce dekali preziveti te zahvate posle 18god.
Sto se tice slika izvinjavam se na kvalitetu uskoro cu postaviti bolje i uz jednobojnu pozadinu

oddball

Možda ne bi bilo loše da skineš te dekale i prelakiraš maketu i onda staviš nove. ovi su ionako žućkasti. A inače maketa je veoma lepo urađena. No, imam jednu dilemu. Koliko vidim zakoni fizike kod tebe ne važe jer prašina kod tebe pada u vis  :D
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

vlajko&marko

 No, imam jednu dilemu. Koliko vidim zakoni fizike kod tebe ne važe jer prašina kod tebe pada u vis

Kod mene je sve moguce pa i da prasina pada gore
Kad nabavim nove dekale ovi lete sa njega do tada cu uraditi samo prljanje :cheers



pekar

A da te ja priupitam : Koje si godine radio ovu maketu ? ili  Pre koliko godina si završio istu?
IL-76

vlajko&marko

Pozdrav

au bilo je to  davno ima jedno 17-18 god .
Sto?

pekar

Malko ti zameram što neskinu prašinu sa aviona (a ima načina). Mnogo bre ružno moraš da priznaš.
IL-76

vlajko&marko

pozdrav svima
na vase sugestije u vezi slika i prljenja ja uradi nesto pa jos da ga prontiram








nego jedno pitanje
dali moze pronto za parket sa zelenim cepom ?

sezan

Ako je univerzalni ,moze ,a ako je samo za parket ,ondaK probaj na nekom parcetu plastike jedan tanak sloj cetkicom !
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Kerber

Tek sad vidim koliko su ti decali zuti...
Nisam siguran da ce ih Pronto povratiti...bas su pokazali godine, jbg.

U svakom slucaju, ja ima belu flasu, zeleni poklopac - Multi-superficie Pronto Cera veloce,( pise da je vosak za podove).
Ako legne -legne, a dal' ce decali da se utope, sad nisam siguran...Mozda negde nadjes druge decale pa da se ne zezas....Ne znam sta da ti preporucim.