SU-34 italeri 1/72

Previous topic - Next topic

mig-29

evo napokon zavrsene makete......... :cheers projekat u radu mozete videti ovde: http://www.maketarskikutak.com/index.php/topic,8298.0.html

avo i slika(opet problem sa svetlom  >:( )












oddball

Iako mislim da je Su-39 dobro uradjen ipak moram reci da je ovaj sto se tice maketarske tehnike malo bolji. Pobegao ti je sablon sa leve strane kljuna no nije to nista strasno. To se moze lako prepraviti dodatnim sredjivanjem, a i ne mora. Jedino sto bih ja eventualno doratio je isticanje panela, ali to je vec stvar subjektivnog dozivljaja. Ja sam od skora poceo i tu tehniku da upraznjavam i to ne na svim maketama.
Sveukupan subjektivni utisak: vrlo lep rad, mozda i lepsi od Su-39 iz razloga onih donjih neurezanih panela i "plavog" topa.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

majstor Kole

Aauu brate slatki !  :god :god :god
Od mene dobijaš zvanje Dr. mr. .  Pa ti odlučio da postaneš doktor nauka za ove letelice. Svaka ti čast !  :bravo :bravo :bravo

Nemsy_29

Dosta kvalitetno i pedantno!
Svaka cast  :cheers

Ćomi

i meni se ovaj svidja vise od 39-ke...
Cini mi se da si se vise trudio i eto-utisak je mnogo bolji.

Sad,nisam strucnjak da tacnosti komentarisem pa mogu da zakljucim samo da mi se generalno dopada kako ti to sve zgotovis  ;)

pozz
No signature.

sezan

Lepo ,lepo ,samo nastavi tako!  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

mig-29

ispao le lepse od 39-ke jer sam se ipak vise trudio........a 39-ku sam radio onako usput........ ;)

Sneni

Vrh rakete r77 ne bi trebao biti crn, to je mali detalj koji se da lako popraviti, ostalo mi se jako sviđa ovako na prvi pogled :cheers bravo
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

sezan

Moze da bude i crn i siv i crven... :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Kerber

Dobar ti je ovaj Suhoj.
Bolje si ga sredio no "39", pogotovu odozdo, a tu dosta maketara zna da "profula", kao - ne vidi se bas odmah, ne bode oci...Begaj od takvog stava !  ;)
Mozda boje nisu prave, al' imaju dobar kontrast i lepo su legle.
Bravo !