Republic P-47 D Thunderbolt Academy 1/48

Previous topic - Next topic

alaleksic

Evo zavrsava se ova godina ,pa resih malo da se potrubim da zavrsim bar makete koje sam do sada zapoceo,tako je na red dosao i ovaj Thunderbolt....














relja

Jako lepo. Koju boju si koristio za "neobojeni metal"?
Ja se rvem sa farbanjem jednog u 1/72 (još uvek airbrush-početnik).
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Kerber

Koliko ja ovako corav vidim, sve si bolji u maketarstvu.
Izgleda da si se nasao u '48...sve pedantniji radovi. Stizes polako al' sigurno kvalitetom radova.
Samo tako nastavi i nema zime. Pedanterija je kljuc.
Lep izbor makete, lepa shema i dobro je ispao na kraju. Svidja mi se, ako opet dobro vidim, da nisi preterivao sa prljancijama i ostalim dzidza-bidzama...

Dada

Veoma lepo Sale. Krupnim koracima koracas. Izgleda da su se svi oni eksperimenti isplatili :)

alaleksic

Quote from: relja on 25-11-2009, 11:31:09
Jako lepo. Koju boju si koristio za "neobojeni metal"?
Ja se rvem sa farbanjem jednog u 1/72 (još uvek airbrush-početnik).


Aluminium Model Master

relja

Hvala. Na žalost, trenutno je nema u "Lavirintu"...
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Goran A.

I ovaj ti je dobar. Ofarbaj upore za bombe i oni bi trebalo da budu u boji aluminijuma a navoji tamniji i zamasceni.

UrbanKnight

Nije moja razmera...  :) No, jako mi se dopada.
Imam jednu manju u steku  :naughty

matilda

super je ispao debeli. mozda samo da ga izlakiras ili izprontirad za finis. malo se vide dekali na propeleru.

Zoki969

Moram da se pridruzim ostalima i pohvalim tvoj vise nego ocigledan napredak.
Bravo Aleksandre !!!

LordNelson

Super je Thunderbolt! Dopada mi se 'trbuh' ovog aviona.