su-27 1:72 ahsegawa

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

maketa me totalno namucila ali na kraju sam uspeo da je privrsim..



Suhoj

Meni to deluje kao fenomenalna maketa!
Svaka cast!

Biba Struja

Super izgleda, svaka cast!  :super

PELE

Auuu golemo Suhojce!

Sala naravno. ;) Odlicno izgleda, svaka ti cast!

Svidja mi se kako si uradio mlaznice, izgledaju potpuno realno!

'Aj sad jos nesto iz tvoje maketarske kuhinje!  :)


Pozz

Hawkeye

Nisi se badava mucio,dobro izgleda,a svidja mi se ovaj zeleni prsten oko nosa,bas neobicno  :super  :bravo !

'Уживај младићу за младости своје!'

sezan

Farbanje hperrealno!Jos jedan lepotan u tvojoj kolekciji!!Pozdrav
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Nemsy_29


Sneni

Nisam ni sumnjao da ćeš ga odlično uraditi :super bravo!

Koja je to zelena, da nije možda Revell 48?
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

dragan_mig31

Quote from: Sneni on 29-11-2009, 02:50:18
Nisam ni sumnjao da ćeš ga odlično uraditi :super bravo!

Koja je to zelena, da nije možda Revell 48?

jedna je neka zelena revell gloss sa neka druga zelena MM(Stvarno neznam broejve) a druga tamnija zelena je MM dark green.

Tomcat

Prelepo, svaka cast!!! Iako nisam ljubitelj FLANKERA, za ovo kapa dole! Jesi li koristio Hi Decal dekale?
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

dragan_mig31

koristio sam hdl decale i ne svidjaju mi se uopste.


evo neke fotke na dvnevnog svetla


Tomcat

Stvarno? Ja imam njihove dekale za onaj ''pustinjski'' A-6 iz DESERT STORM i ovako na prvi pogled mi ne deluju lose
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

PELE

Ni jedni dekali ne deluju lose dok se ne potope u vodu... ::)

Cist primer su ICM dekali.

Reaper

Maketa ti je ispala odlicno, boje si pogodio 100%.. Jedino me bode u oci nos, ovako kako stoji, rekao bih da bolje da ga nisi ni stavljao, bolje bi izgledao onaj iz kutije nego ovaj zamjenski. Sto se desilo s njim, ne naljeze kako treba, ili je i on pogresan?

Takodjer, steta sto se nisi malo (vise) poigrao sa fejdanjem boja barem kod su-27 imas prostora neograniceno za takve stvari, a da i dalje izgleda uvjerljivo.....znam da ti to mozes izvesti......

Nidza79

ahsegawa ti je strava ispao, a "iznosenost" boja si odlicno prikazao. Posle svega kroz sta si prosao ne zameram sto nisi imao nerava da ga skroz naoruzas.

Ako trebam da izlozim neku zamerku, nek bude ta sto avioni sa zelenim povrsinama RWR uredjaja imaju stanjeni "tail boom" sto kod tebe nije slucaj.