La-5FN 1/72 Zvezda

Previous topic - Next topic

Suhoj

Maketa i nije nesto, paneli su u pozitivu, ali uradio sam je sebi za dusu, generalno sam zadovoljan kako je ispalo, radio sam malo chipping i malo sam prljao, nista posebno, kamuflaza je po sastavnici, ali su boje what-if, sledece sto cu raditi je La-5 u 48-ici, da vise ne gnjavim evo slika...


oddball

Jaoj Suhoj, pa zadavicu te k'o macku! ;) Obrnuo si mu stajni trap, stavio ga naopacke + sistem za uvlacenje stajnog trapa je fiksiran sa zadnje strane stajnog trapa a ne prednje. Sami tockovi treba da budu okrenuti ka unutra, a ne spolja. Farbanje je ok, mada si mogao u vise tanjih slojeva, meni se cini da si ofarbao u maks 3 malo jaca sloja sloja. Poklopac kabine mi se cini da je jako lepo i ravnomerno uradjen, meni je to uvek najtezi deo. Bio sam malo jace kritican ali znam da mozes bolje jer sam vidjao po tvojim radovima. Taj La-5 u 48ici ce biti mnogo bolji.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

Suhoj

Sto se tice stajnog trapa :-[ :-[ :-[
Bojio sam bas suprotno, jaaako tanke slojeve boje i samo su 2 sloja ukupno (osnovna siva i tamno siva).

djos & filip

Tockovi....stoji sta je receno.
Iako su slike lose, maketa po mom misljenju izgleda poprilicno ok, naravno nije takmicarski primerak, ali nije ni da bode oci. Jos jedan detalj koji je malo prenaglasen je antena, cini mi se na slikama da je predebela.

Kao sto je receno, lepo ali moglo bi i bolje, bice sledeci :)

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......