Su-47 Berkut 1/72 Zvezda

Previous topic - Next topic

Suhoj

Evo nesto sto sam radio zadnjih nedelju dana.
Dobio sma inspiraciju kad sam video onaj fenomenalni Berkut kog je uradio Inflames, pa sam uzeo svoju maketu koju sam radio pre 2 godine i koja je bila uzasna da sredjujem.
7 dana sam radio po 4-5 sati dnevno u proseku da bi ovo cudo zavrsio.
Evo sad jedna "spijunska  ;D" fotka (ne radi mi fotoaparat, pa ne mogu da slikam), a sutra cete imati priliku da ga vidite uzivo na takmicenju.
Boje kamuflaze su MM light ghost gray, MM flat white i Revell 74.

sezan

Uuuu opasno izgleda!Jedva cekam Sutra sabajle da ga vidim!A pito cev ,di je?
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Suhoj

Pito cevi nema, s obzirom da je dosta delova bilo neupotrebljivo kad sam poceo restauraciju, jer mi je to 2-3 maketa pa je bila uzasna.
Sad jos idem da napravi pito cev, moram samo da sacekam da se osusi lak, jer sam malo pre lakirao.
Takodje moram i antenice da napravim...

InFlames

Sujper je ispao! To je prvi put, da znam, da je moja maketa nekome dala inspiraciju...  :cheers :pilot

SkyHook032

Super je ispao!
Mnogo je dobro ispala kamuflaza  :pilot svaka cast  :bravo


@ InFlames:
Tvoj suhoj je i mene inspirisao da uradim onakvu kamuflazu....samo na G-4 Galebu  :D jos nije gotov,mucim se sa kamuflazom,zaista je zahtevnija nego sto izgleda,al ako uspem da se izborim sa njom,ispasce to dobar What-if G-4  :)

InFlames

U G-4 u ovim bojama??? zakon! ima da postaš fotke kad ga napraviš!  :mjetal

dusko

Lepa zamisao mozda jednog dana i rusi to vide :Du svakom slucaju fino izgleda.Reci nam kakava je maketa za sklapanje i da li je jako siromasna?

Sandman

videh danas uzivo ovog Berkuta, i sasvim fino izgleda! ;)

svidja mi se kako mu chuchi i kamuflaza, a i kako mu je sve ostalo leglo (dekali, wash,...)...

napredujesh sve vishe u radu Ognjene - samo polako raduckaj, primenjuj ono shto te interesuje u praksi na novim radovima, i videcesh i sam kad te buduce makete budesh uporedio sa prvim koliko si nauchio u medjuvremenu! :)

pozz

Suhoj

@dusko
Maketa i nije bas za pohvalu, jer je sklapanje zeznuto, ali ajd, moze da prodje :)
@sandman
Hvala


Bice jos slika samo da pocnu da kace svi fotke sa takmicenja, pa cu ih skupiti i okaciti ovde da oni koji nisu uzivo videli, vide :)

Suhoj

Evo obecanih slika, popravio sam fotoaparat.