1:72 MIG-21 BIS RV I PVO zvezda

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

maketa je gotova.izvinite zbog ove lose slike ali nisam mogao da izvuce bolje.ovih dana cu da fotografisem puno bolje.ovo je bez blica i ne vidi se sjaj koj maketa ima.....




Dada

Odlican, mozda i najbolji u seriji tvojih biseva. Samo mu malo toniraj izduv kada stignes.

PELE

Odlicno odradjeno, nemam apsolutno nista da ti zamerim, sem onog "spoja" zastave na vertikalcu.

Ostalo je boli glava. :)


Pozz

Sandman

kamuflaza i wash su sasvim dobro ispali i nekako odishe realnim izgledom sama maketa, jedino popravi malo ram na vetrobranskom staklu - chini mi se da je farbanje rama malo mrljavo ispalo!

Vizant

Odlichan je jednio za izduv sto je spomenuto malo toniranje..

Kako ti canopy ovako chist? Jel poliran i chime?

dragan_mig31

Quote from: Vizant on 30-12-2009, 15:21:40
Odlichan je jednio za izduv sto je spomenuto malo toniranje..

Kako ti canopy ovako chist? Jel poliran i chime?

samo je ubacen u pronto :)

Vizant

Ma ubacujem i ja u pronto al mi se nekako umusi jedno 20 % nije ovakva kao tvoja ili ja nemam pravi pronto...
U sdtvari i nije to je Johnson claer al sluzi istoj svrsi...
Jel pravljena canopy il iz kutije?

Miroslav

Dosta dobro izgleda. Pisi malo o tehnici izrade.

Milan18111

Bas lepo uradjena 21-ca,samo jos izduv da istoniras i izgledace jos bolje.


dragan_mig31

Quote from: Vizant on 30-12-2009, 17:35:42
Ma ubacujem i ja u pronto al mi se nekako umusi jedno 20 % nije ovakva kao tvoja ili ja nemam pravi pronto...
U sdtvari i nije to je Johnson claer al sluzi istoj svrsi...
Jel pravljena canopy il iz kutije?

ma ja imam onaj pronto cera veloce sa zelenim cepom.samo ubacim providni deo u njega i onda na toalet papir da se osusi.kanopi je iz kutije i bas se lepo slaze.citao sam milion puta po netu da se ovaj kanopi ne slaze kako sto treba na maketu.jedini stos je da malo zaseces i stanjis deo gde se prednje staklo spaja sa trup u nosu.kad to uradis onda sve ide malo napred i poklopac naleze bez problema...

Sneni

Bravo, jako mi se sviđa, jedino ovo što kolege rekoše za taj izduvnik, ali to je lako srediti... ostalo je super :bravo
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

ubermagog

Imaš samo mali propust na repu, onaj 'metalno' ofarbani deo ne zahvata izbočinu iznad horizontalca, ona je uvek u boji kamuflaže (ovde siva)!
Osim naravno ako nije i ceo taj prsten u boji aluminijuma...

dragan_mig31

Quote from: Airsuba on 30-12-2009, 22:08:23
Imaš samo mali propust na repu, onaj 'metalno' ofarbani deo ne zahvata izbočinu iznad horizontalca, ona je uvek u boji kamuflaže (ovde siva)!
Osim naravno ako nije i ceo taj prsten u boji aluminijuma...

znam,ali kasno sam to sokntao....nego reci ti meni,kad cete da izbacite jos oznake za SFRJ RV I PVO mig-21?

ubermagog

biće, biće, ali tek iduće godine!

Nemsy_29

Quote from: Airsuba on 30-12-2009, 23:33:56
biće, biće, ali tek iduće godine!


Daleko je to  ::)

Odlican je ovo migonja.Samo doradi malo izduv i to je to  ;)