F-14A IRIAF 1:72 academy(restauracija) + dekale iz viskove

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

maketa je gotova.nadam se da vam se svidja.




Tomcat

Super, ja vise volim US Navy, ali ovo je zaista prelepo, kapa dole  :god
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Nemsy_29




Sneni

To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Sandman

definitivno bolje nego prethodne slike u radu sa onim preteranim izbledjivanjem boje, mada i ovde braon boja deluje za nijansu svetlije nego na referentnoj slici, no nije strashno...

wash ti je mozda malkice jachi sa nijansom ali dobro.. bitno je da si josh jednu maketu sredio ;) :D

Vuksha_Cage

Jako mi se svidja :D super!!!  :super :super :super samo jedna zamerka, nisi ga slikao sa rasirenim krilima :D sad mi dodje da batalim f-18 koji radim i uzmem jedan tomcat u toj semi da uradim :) samo napred sa maketama! :)

Boki

Odličan je :pilot . Još jedna uspešna restauracija. :cheers
Naročito mi se sviđa poslednja slika, u paru sa MiG-21. :)

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

gasha

Iracke cammo su stvarno atraktivne. Jos kada se ovako dobro odrade, milina za videti. Svaka cast Dragance na volji, trudu i krajnjem rezultatu.

dusko

Lepo Dragane jako lepo vidim da si uspeo da smanjis kontrast izmedju boja kako si to uradio da li si prskao neki filter?

dragan_mig31

Quote from: dusko on 23-01-2010, 17:24:20
Lepo Dragane jako lepo vidim da si uspeo da smanjis kontrast izmedju boja kako si to uradio da li si prskao neki filter?

ubacio sam maketu u muskulo :) nakon toga sam sve odradio iz pocetku.

LordNelson