MIG-15 Hobby Boss 1/72

Previous topic - Next topic

sezan

Iz kutije pravo,bez dodataka!Malo samogradnje u kokpitu!Fina maketa za rad!lepo se uklapa,mada imalo je malo vise smirglanja na spojevima polutki...sve u svemu rekreativna i opustajuca...Ima gresaka ali nista sto se neda popraviti!Radio sam ovu kinesku semu iz kutije posto mi je puko racunar ,a u osprejevoj knjizici -mig 15 ,nema tacnih podataka o bojama na profilima koji su predstavljeni,pa ce to da saceka neki drugi migic!Uglavnom eto jos jednog malisana za moju kolekciju!Udrite sa kritikama!hvala unapred!




"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

dragan_mig31

suepr izgleda mig.mozda malo je precist ali dobro je na kraju ispao

dusko

Rad je odlican lepo je sve uradjeno jedino sto mi je sam avion uvek bio nekako smesan tako zdepast :D

Sandman

imash li mozda koju sliku detalja vazdushnih kochnica - poshto je HobbyBoss dao spoj polutki trupa malo neuobichajeno - po horizontalnom a ne vertikalnom preseku, pa linija spoja ide tachno preko prostora za kochnice :-/ da li si tu imao problema oko shmirglanja ili...?

inache, lepo odradjeno, i sa ne chesto vidjanim oznakama i shemom farbanja ;)

drakii

Kao za OTO,   >:D,  shalim, dopada i superrekreativan je, leepo, a moze i da se doradjuje, a i nije nuzno, shto nam chovek pokaza i prikaza, maketarstvo u potpunom smislu te rechi, nisu sve makete za borbu za prvo mest, a ni rad na njima, nishta mu ne fali, pozdrav   :pilot

sezan

@Sandman ,nemam trenutno te fotografije a i racunar mi je prso i ne mogu sad nista...Sto se tice uklapanja,dobro se uklapaju vazdusne kocnice(po horizontali) ,tako da nema mnogo problema!Hvala svima!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

capritim

Svidja mi se ovaj hobby-boss.

Lepo, lepo...

djnik

Super super! :) Od HB se moze uz malo truda napraviti bas lepa maketa, kao sto si i ti uradio.

LordNelson

Bas lepo, maketa je pravo osvezenje!

Miroslav

Lepo izgleda i fotografije su odlicne, jedino sto me interesuje da li si uopste radio wash? Nesto nisam siguran ovako gledajuci.