Mig-29 Zvezda 1/72

Previous topic - Next topic

sezan

Apsolutni What if!Maketa radjena za moju "svaju" ,pa sam malo pustio masti na volju..!Digi camo ala Sezan ...u hodu su mi ideje padale na pamet i eto to je to!Zvezdin mig je katastrofa...rustican ,u debelom pozitivu i na dosta mesta netacan...Boje Revell ,wash grafit (voda),dekali u 1/48 razmeri da bi se malo lepse videli posto su u originalu prilicno sitne i neprimetne....Uz malo vise truda ispade ovaj lepotancic!Hvala unapred!







"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

dusko

Bravo za trud lepo izgleda ,kako si uradio ovu semu mora da suti oci pobelele od uklapanja sara.Stvarno dobar rad jer i ja kao laik primecujem da je nos makete nekako izduzen ali sve u svemu dobro si to zavrsio. :bravo

oddball

Odlican je!  :)  Svaka cast na ideji za kamuflazu, bravo!  :super
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

djos & filip

Ljubitelji LEGO kocki ce se oduseviti  :)

Ovom idejom si izvukao ovaj ne bas reprezentativni odlivak.

Svaka cast na ideji i izvedbi

Poz

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Suhoj

Kamuflaza odlicna, svaka cast sto si uopste hteo da radis taj uzas od makete :)
Jedino, sto su rakete u tako veselim bojama? ;D ;D

Milan18111

Cista desetka za ideju i ulozen trud.
Steta sto nase 29-ke nemaju ovakvu kamuflazu.

Sneni

Zanimljiva ideja, tačnost makete je stvarno nula, uopšte le liči na 29-ku, ali si je odlično iskoristio, svaka čast :bravo
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka


Gusha

He,he, svidja mi se ideja!

Hawkeye

Bravo majstore i na ideji i na radu,a krs makete za eksperimente dobro dodju,a sto neko rece za rakete...ma samo nek je veselo  :super  :bravo !

'Уживај младићу за младости своје!'

vlajko&marko

Svaka cast na ideji  :cheers

drakii

Vrrrlo interesantno, i pored baze, mislim na maketu, jako dobro izgleda, ali toliki trud......, svaka chast