E-2C Hawkeye 1/72 fujimi

Previous topic - Next topic

gasha

Maketa dobra, dekali dosta losi. Avion je sa nosaca USS America iz ranijeg perioda, pre zamene novijim verzijama.



barbarossa

dosta dobro si ga izvukao, veoma lepo izgleda, ako zanemarimo konturne netacnosti kod fujumija i sve probleme koje ova maketa stvara, zaista je dobar, da nije samo malo jaci shejding, neznam cime si ga radio, ili je to tako samo neka senka??
A i nosac tj postolje mi se svidja...

gasha

#2
Sejding je jaci namerno i odokativno radjen posto treba da predstavlja izandjalu makinu. Odlucio sam se za takav avion posto daje prostora da se na taj nacin prikriju problemi sa raspadnutim dekalima.  Sto se tacnosti tice, ne vodim o tome mnogo racuna, sve makete su out of box. Najvise sto moze od mene da dobije je neki set detalja.

Kerber

Dooobar i strokav, kao one kante na nosacima... ;)
Opet nas iznenadjujes lepim i neobicnim avioncicima Gaso, a odavno ne videh mini-avaks na nekom forumu (u stvari, popdne videh komad al' druge verzije na ARC), al' na MK - jok, tako da je ovo pravo osvezenje.
Lepe i neobicne makete u zadnjih mesec dana.

gasha

Evo zamenio sam slike nesto boljim.

InFlames

super je ispao! Ja imam jednog od Hellera koji je kako znam takodzer Fujimijeva plastika... kolko olova si trebao u nosu?

Suhoj


gasha

@inflames, Punooo, u nosu i odmah iza kabine, tezak je ko tuč


modellius

jer je to primecujem malo silveringa? >:D odlicno, bravo
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

Odlična maketa na odličnoj bazi-kao pravi kojeg sam slikao na JFK-u ;)

medico

bas je dobar ! Nije moj fah ali  definitivno razbija monotoniju na forumu.
jedino... skinuo bih ga sa ovog jeftinog kineskog rama i stavio na neko normalno postolje koje odgovara po dimenzijama ovom deck-u nosaca aviona koju si stavio ispod

Mikoyan29

bas lepa maketica, meni su oduvek bili interesantni avioni s radari ;) al nikako da kupim neki  :super
MK "Oluj"

gasha

ma ram je samo privremeno tu, samo nju sam imao za slikanje.

Sneni

Meni izgleda odlično, svaka čast :cheers
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka