Dornier DO 217 k1

Previous topic - Next topic

eldarfederer

Italaerei Dornier DO 217 k1 german bobmer 1/72 konacno zavrsen posle posle vise od mesec i pol rada,jedva sam nalazio vremena zbog fakulteta,al eto nekako sam ga zavrsio.moje misljenje nije lose,al moze i bolje,eto praksam se polako,farbano cetkicom,uljane boje,lakirano prontom i na kraju mat sprej.eto sada na kritike >:D












LordNelson

Practice makes it perfect. Samo nastavi s radom ovo nije lose...  :super

Kerber

Uopste nije lose, tu nema sta...
Savet za ove nemacke avione: tufne su im obicno nekako zaobljenije, jer su radjene vazdusnim pistoljem, al' sad to nema mnogo efekta. Tako ce biti verniji, pa jos ako nadjes fotke na netu, a ima ih kol'ko hoces, mozes da odradis veoma vernu repliku.
Dopada mi se jer je uradjeno prilicno cisto i sve je veoma uredno, pogotovu poklopac kabine.
Samo napred !

lord sir giga

Koji si lak u spreju koristio, i da li su tufne radjene slobodno rukom, ili si sekao molersku traku lepio pa odradio tufne.

eldarfederer

ma koristio sam neki nemacki marabu mattlack,koji sam jedva nasao,posto nemam ovaj bas hobby lak,a radio slobodnom ruko,nesto mi tako bolje nego da sam pravio od trake,naravno da sam mogao bolje uraditi al eto napredujem polako  :pilot

JUNKERS

Hmmm pa bas fino..... :)

dusko

Odlicno dosta lepo i uredno izgleda samo napred i navali na drugu maketu.