1/72 Zvezda MiG-21 Bis Ribljikrevet El

Previous topic - Next topic

Nidza79

Dok se nisam prijavio na ovaj forum imao sam svega nekoliko WWII aviona a sad su mi oni vecina. Ovu godinu proglasavam godinom povratka korenima  :cheers






Hawkeye

Pedantno uradjen migonja  :super ,nego reci mi jel su ovo kambodzanske oznake  :think ?

'Уживај младићу за младости своје!'

Nidza79

Kambodzanske oznake (SOCAF) ce davati Lift Here uz svoja pakovanja MiG21. Ovo sto sam ja uradio je avion sa oznakama marionetske i nepriznate Narodne republike Kampucije (U Vijetnamske oznake umesto zvezde je upisan Angkor Watt hram). Ideja je bila da se docara njihov avion pred povlacenje Vijetnamaca kad je raketirao KPLNF-ovce u Battambangu i Oddar Meanchey-u sto je njihova jedina znacajna upotreba.

GBU-10

lep rad,iako bez wash-a izgleda verodostojno

Hawkeye

Jel ta drzava marionetska tvorevina vijetnamaca posle okupacije Kambodze ili govoris o drzavi koju su napravili Crveni Kmeri?

'Уживај младићу за младости своје!'

Nidza79

Ovo prvo.

Pol Potovom rezimu je Kina dala J6. Maketu imam ali ne znam da li je iko stampao dekale...?!?

malifly


drakii

Seo chovek i napravio, dopada, leeepo, chisto, a i oznachavanje je netipichno, pozdrav, tako treba

Sneni

Dobar skroz, fino čisto uredno, zanimljivi dekali. Imaš li možda fotografiju pravog aviona s tim oznakama?
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Nidza79


Hawkeye

Sneni,odlican predlog,a tebi Nidzo hvala na slici,ako ima jos koja,molim te okaci ili link jos i bolje :) !

'Уживај младићу за младости своје!'

dragan_mig31

lepo lepo :) samo previse cist za moj ukus.

PELE

Svidja mi se!

Da sam na tvom mestu, istakao bih panele i isprljao maketu sa donje strane.

Nisu oni isli na izlozbu, pogotovo sto je ovo Africki MiG. :) Prasina, prljavstina, blato, kisa... sigurno mora bar malo da bude prljav.

Naravno, to je samo moj predlog. Uskoro iz moje 'kujne treba da izadje jedan Angolsi Bis, ali o tome cu kada ga zavrsim.


Pozz i srecan rad!

ubermagog

ovo nije afrički mig, atlas u ruke....  :headbang
i pustite čoveka da radi kako hoće, ne trpite kritike i savete na svoj račun ali ste prvi da predlažete iste "po svom ukusu"  :jok

PELE

Ok, presao sam se.

Rekao sam da mi se svidja, nisam nista ruzno rekao.

Ovo za panele i prljanje je bilo iz najbolje namere.


Pozz