USK Aviation IK3 1/72 (2160)

Previous topic - Next topic

tripko

Da se i ja pridruzim sa slikama.
Proslo je sigurno vise od godinu dana od zadnjeg aviona u 72.A ja sam izgubio ritam, rutinu, a i nesto pozaboravljao.
Ovo je bila prilika da se malo podsetim i osvezim svoje znanje. Gresaka ima koliko oces, mozete ih zmureci pronaci
prva i velika je ova braon, sa njom sam muke mucio, vise puta cistio "nov'' airbrush mesao par puta boju mesao i na kraju
ispala je ova braon. MBK. A spremio sam i lepo obrazlozenje za ovu braon ko oce poslacu mu PM.
Sledeca ika ce biti bolja taman za godisnjicu.
U principu sam zadovoljan kako je ispala ova maketa koja je zadavala muke zive, sada bih lepo legla neka tamiya.
I VELIKO hvala MK ekipi jel da nismo terali jedne druge ne bih ni bili blizu kraja ove makete. I da se zahvalim Djniku koji
je obezbedio ovu ruznu lepu maketu  ;)


matilda

lep,ljudski lep ovako maskiran.
ogreban ti je tocak, opravi ga kad budes nesto sledece cetkao u crno, malo ti je jedna linija razdvajanja na kamuflazi na krilu preostra pa bode oko med svim ovim mekim.
mozdada si doterao i stanjio taj usisnik u korenu krila  :think
inace kao sto sam i rekao, lep ko lutka  :love

Sandman

sad imamo sve 3 nijanse chokolade na nashim IK-3-kama  :D

ma dobro je... shto Tripko reche, bila je ovo veoma zanimljiva timska akcija i medjusobno smo jedni druge gurali u radu i na kraju eto doterasmo do kraja, i to, eto simbolichno bash na 69. godishnjicu aprilskog rata - neka ove nashe IK-3-ke budu mali omaz svim pilotima IK-3 eskadrile koji su se te 1941. herojski borili protiv brojchano nadmocnijeg neprijatelja....

tripko

Evo doterao sam tockove. Bilo kako bilo zavrsili smo ih na vreme. MBK. :pilot

Kerber

Jako lepo Tipko.
Taman mu i postolje daje dimenziju vise.
Ima tih neujednacenih prelaza izmedju boja, al' uglavnom je ok. U zivo nema sanse da se vidi toliko, ipak je maketa oko 10-ak santimetra dugacka...

Goran A.

Dopada mi se rad i lepo izgleda na postolju!

djnik

Ik-3 i postolje su prva liga! Ne zaboravi samo da mu ofarbas izduvnike! Lepo se provedite u Madjarskoj!

ubermagog

Fantastičan je  :mjetal
Ovo je najbolji IK-3 na forumu  :super