DRAKEN J35J - Revell 1/72

Previous topic - Next topic

sezan

Sve je iz kutije sem samogradnje u kokpitu!Nisam imao vecih problema oko uklapanja!Wash je radjen grafitom i Tamijinim D setom! Polusjajni lak.Jos jedna pticica u mom jatu!Unapred hala na kritikama!Pozdrav!





















"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

dragan_mig31

super je ispala maketa.reci koje je ovo pakovanje?ono j-35 with external stores ili ono drugo koje je ustvari hasegawin prepak?moram da napomenem da mi se jako svidja weathering na metalni deo trupa i rezervoare :) svaka cast.

sezan

@Dragane ,na prednjoj strani kutije je onaj crveni Austrijanac,paradni!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

airbamby

Jako lepo uradjeno... svaka cast :pilot
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

dragan_mig31

Quote from: sezan on 15-04-2010, 17:11:39
@Dragane ,na prednjoj strani kutije je onaj crveni Austrijanac,paradni!

to je hasegawina maketa :D ja sam kupio onaj prastari revell(zeznuo sam se)ali nema veze nadam se kad ga zavrsim da bice bar 50% lep kao ovaj tvoj i bicu presrecan :)

Hawkeye

Bravo Sezane,pozdravljam svaki raritet od aviona koji se ovde pojavi,a pogotovo tako lepo uradjen kao ovaj tvoj  :bravo !

'Уживај младићу за младости своје!'

Jan66

Inače mi se jako sviđa ovaj avion. i ja ga moram napraviti, a tvoj će mi biti uzor. Jako dobro!!!

Reaper

Odlicno....... uvijek sam ignorirao ovu sivu shemu, mislio sam da to nebi bilo efektno, ali sad vidim da mu stvarno dobro stoji.... SUper si posao napravio, jedino, daj malo "zivota" tim raketama, mislim da ti jako ruse dojam o maketi, jednobojne, jednolicne.....  i izbor boje za njih mi je malo cudan, ne vidjeh jos zelene rakete....mozda je do slikanja......


sezan

#9
@Reaper,nije do slikanja...do tebe je!  ;)



Hvala svima!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Sneni

Sviđa mi se, stvarno lijep aviončić  :bravo
Odakle si pokupio rakete, one ne dolaze u kutiji... i koje si boje koristio za maketu?
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

PELE

Au sezane, al' stancujes makete, svaka cast!

Odlicno odradjeno, zaista!

Svidja mi se ova ptica, mozda je jednom uradim.


Pozz

Profa

Predivan Saab, svaka čast i na izradi i na suptilnom prljanju :bravo
Jedina, uslovno rečeno, zamerka, bi bio silvering na '50' na repu, ali to bi moglo biti i do slikanja... Ništa, će ga vidimo uživlje ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

sezan

@Sneni rakete su mi od F-5b (mislim) ,boje rev 57+5 gore i 76 dole(motor 99)!
@Profo u pravu si!Promaklo mi,a mogao sam to da sredim! :cry Generalno su dekali dobri,to je bilo do mene!Nisam obratio paznju!Videcu dal nesto moze da se sredi al zasad ,to mu je!Ionako je za policu!
Hvala i pozdrav!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Reaper

ajme sory, moja greska..... sta su ti stereotipi, da raketa mora biti bijela ili siva.....  :headbang