Airfix Super etandard 1/72

Previous topic - Next topic

flanker

Nadam se da sam uspeo da prebacim slike sa photobucketa.
Ako je uspelo dodaću i neke detalje oko rada, uh.




















U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

flanker

E uspelo je...

Celu maketu sam prebacio u kontra detalj, airbrush: osnovne boje Hu 125 i Revell 301 (polusjajna, ne volim mat) aluminijum je Revelov, lakiran Model master sjanim pa mat lakom, naravno između isprljan.
Dekali su original iz kutije i nisu loši, a treba uzeti u obzir da je maketa otpakovana pre nekih 16-17 godina.
Raketa je iz Italerijevog seta naoružanja i detaljnija je od Airfixove iz kutije. Inače nju sam ostavio sjajnu pa je na pojedinim slikama odblesak malo jači.

Eto i pozdrav od čika Flankera...
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Goran A.

Nedavno sam gledao neke novije fotografije Etandara, stvarno su ovako ofucani. Mogao si da ostavis malo sjaja jer je to u pocetku bila bas sjajna a i bolje lezi u 1/72.

Sneni

Dobro urađen Super Etandard, vidim da su prelazi boja tu i tamo nekako "drhtavi", ali mi se generalno sviđa :super
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

flanker

S obzirom da već ima nacrtanu fregatu, avion više nije nov pa sam ga malo isprljao i matirao.
Što se tiče drhtavih prelaza tu i tamo se provuklo malo boje zbog zakivaka koji štrče, pokušaću da sredim, a tome doprinosi i 3 mpix koji prilično uveličavaju.
Sugestije su na mestu, hvala.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

GBU-10

meni je sasvim ok,pristojno izgleda i za tu razmeru
veoma uverljivo.

Goran A.

Neki su i zafarbavani u visini kabine i na usisnicima.

dusko

Lepo vidi se da je ulozen trud koji se ispaltio na kraju . :super

mikoyan


UrbanKnight

Uvek se obradujem kad vidim exocet  ;D