Bf 109G-4 Tonne 1:32 Revell

Previous topic - Next topic

Lud13

Pozdrav kolege.....

Evo Messera konacno zavrsenog.
Ima dosta greskica nesto vise nesto manje vidljivih ali sam na kraju prilicno zadovoljan rezultatom.
Dakle maketa je Revell Bf 109G-4 Trop (u stari Hasegawa prepak) i stvarnio se extra sklapa.Bilo je nesto malo smirglanja al nista vredno pomena.
Posebno sam se odusevio stajnim trapom posto znam kako je tesko uvatiti pravilan stav kod messera ali je ovde sve samo leglo.
Koriscene su MM enamel boje i MM akril lakovi.,

Evo i slika pa izvolite raspalite :):):)





Kerber

Odlican Messer !

Mozes bas da mu malo zaprljas (kad 'oces... ;)), kad si vec to uradio na stajnom trapu, auspusima i ovim otvorima na nosu - i otvor za top na spineru i malo "gara" oko mitraljeza, al' i ne moras...Al' antenu stavi.
Lepa shema, retko se pustinjski vidjaju ovde.
Pozz !

drakii

Ako je razmera 1:144, nije loshe,    :naughty, shalim, verovatno je pogreshna razmera 1:48, poshto se pominje kombinatoristka Revell-Hasegawa, lepo izgleda ovako na slikchicama, pozdrav :pilot

tripko

Bravo ludi sve bolje i bolje, ima gresaka malo jaci wash si koristio po meni ali dobar je.
:caooo

misa

Meni se baš sviđa. Još jedna u nizu neobičnih bf109 kamuflaža. Lepo je što si ga uradio pedantno, jer je mnogo lakše kasnije dodati prljavštinu nego weatheringom sakrivati greške. Pored rečenog, ja bih dodao da je unutrašnjost flapsova valjda bila RLM02, mada nisam skoro gledao. Ostatak makete je super! Samo nastavi, dao Bog ima toliko zanimljivih mesera, da ih nikada nije dovoljno u kolekciji.

Pozdrav,
Miša :)

Bojan Ue

Bravo kolega, odlican Meser! Meni se strasno dopada, lepa je kamuflaza, egzotika  :super Slazem se sa Misom da je bolje uraditi pedantnu maketu a posle polako dozirati prljanje sto si ti i uradio ovde! E sad lepo malo vatre u ruke pa razvuci jednu tanku antenicu od rama da bude komplet uzitak!  :bravo

dusko

Lepo si to uradio jedinosu mozda prelazi izmedju boja malo ostriji i boja je u malo debljem sloju ali to prepustam pravim strucnjacima za WW2. :cheers

deixthunder

Ej lud ,dobar meser bas mi se svidja :pilot