MiG-21MF Iraqi Air Force

Previous topic - Next topic

PELE

Quote from: sezan on 16-07-2010, 11:28:19
UUU al ti to zalivas gitom? Bice to dobra maketa ,ne sumnjam!Samo napred!Pozz!

Hehe, morao sam jer je maketa imala dosta sitnih rupica, tako da sam gitom sve to popunio i ispolirao...

Nisam maketario dobrih 5-6 dana, ne radi mi se po ovoj vrucini a i dan ode na druge stvari. Danas sam se nakanio da maskiram canopy i sredim krila...



Bice prajmovan do kraja meseca, obecavam!  :P


Pozz

dragan_mig31

sta ces da radis sa predjeg stakla?odavde vidim da ti fali onaj spoj kao na pravog mig-21.to bi mogao sa kit da napravis.

PELE

Necu sa gitom, nego cu iseci parce plastike. Tako sam sredio canopy i na Angolskom Bis-u


Pozz

PELE

Sredio sam prednji staklic, poleio sitne delove... MiG je spreman za prajmer.





Pozz

PELE

Pozz

Kamuflaza je gotova, ostaje jos da ofarbam izduv, srebrni prsten kod nosa i panele u zeleno na vertikalcu (gore, dole i nos)...


dragan_mig31

kamuflaza je ludilo.jedva cekam da padnu dekale i prljanje.

sezan

Odlicno farbanje Pele!Uboo si ga!Pozz!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

PELE

#22
'Fala ljudi!  :)

Juce sam postavio dekale, hemija je odradila posao kako treba...



Za par dana bi trebalo da bude gotov.


Pozz

Kerber

Lepo izgleda, nema sta.
Reci, popravljao si nos kod usisnika, konkretno, jer je bolji po uglu..? Ili mi se cini?
Bolje izgleda.

PELE

Konus je od Zvezdinog PFM-a, imao sam viska pa sam iskoristio, a KP-ov je zavrsio na Zvezdinom PFM-u, onom Sirijskom!  :D

oddball

to se zove "medjunarodna saradnja"  :D dobar je migonja skroz. dekali su legli super, silvering ne postoji, farbanje super... jos malo pa gotovo.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

sezan

super to izgleda!Bravo Pele!  :bravo
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

PELE

Zavrsih ovu maketu pre nekoliko sati, zadovoljan sam skroz kako je ispao. Mogu slobodno reci da sam uzivao radeci ovu maketu iako je u pitanju KP u pozitivu... Dekali su iz kutije, samo su ev. brojevi modifikovani prema semi farbanja.




Uskoro cu okaciti jos par gotovih radova!  :)


Pozz

Tomcat

Svaka cast, odlicni su!!! :mjetal
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

sezan

auu Pele!Al ti idu ovi Iraci covece!Svaka cast!Jos jedan vise koji moram da imam!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA