Fi-156 Storch 1/32 Hasegawa

Previous topic - Next topic

vlajko&marko

Pozdrav
Roda zavrsena bez nekih vecih problema
Mozda jos tu i tamo malo prljanja i to bi bilo to











:cheers

ugovorac

U Vlajko,ovo mnogo dobro izgleda.Mogo bi samo da das jos neku fotku cele makete i neku fotku makete pored nekog poznatog predmeta (mobilni telefon,CD...) kako bi se dobila predstava o velicini makete.

drakii

Obzirom na razmeru, deluje pomalo sterilno, daj malo zivota i vremeshnosti, ja sam leteo sa derivatom zvanim Kurir, pa me nostalgija tera da ti dam prethodnu napomenu, pozdrav

vlajko&marko

Pozdrav
Quote from: ugovorac on 12-06-2010, 22:42:23
Mogo bi samo da das jos neku fotku cele makete i neku fotku makete pored nekog poznatog predmeta (mobilni telefon,CD...) kako bi se dobila predstava o velicini makete.
Slikacu je pored necega sutra
Quote from: drakii on 12-06-2010, 23:59:29
Obzirom na razmeru, deluje pomalo sterilno, daj malo zivota i vremeshnosti, ja sam leteo sa derivatom zvanim Kurir, pa me nostalgija tera da ti dam prethodnu napomenu, pozdrav
Posto mi Voja rece da postoji mogucnost da smo imali Rodu sa mitraljezom.Moje razmisljanje je bilo da smo je dobili neposredno pred rat ida nismo stigli da je mnogo izakamo .Zato sam je samo malo isprljao
:cheers

Hawkeye

Jel ovo cudo dovoljno veliko da se malo provozam  :naughty ?Odlicno uradjena maketa Vlajko,skidam kapu  :bravo  :god  :super !

'Уживај младићу за младости своје!'

vlajko&marko

Slikao sam Rodu pored CDa
Sobzirom na razmeru nije nesto vrlika

:cheers

Bojan Ue

Meni se dopada ova Roda, lepo si je uradio, pedantno.  :super


Kerber

lepo, pedantno i cisto!
Ne moraju svi da budu strokavci...nasi predratni avioni su, koliko sam vidjao fotke, bili jako cisti dobro odrzavani, svi se sjaje...IK-3 , Messeri...pa zasto ne i Rode...